Viseča školjka

Marko444

Zelenc'
12. nov 2021
1
0
1
Jaz mam subway, pa ga nebi nikoli vec kupil. Splakuje slabo oz. pol cenejsi wcji ki sem jih videl pri kolegih veliko lepse "zavrtincijo" vodo. Ima smotan sistem pritrditve dile. Na eni strani mi je cisto skorodiralo sravf (ni mi jasno kako), tako da dila ni fiksna. Nadomestni set pride 68eur.
Imam identično in se mi je pojavila ista težava! Je možno nadomestni set dobiti kje pri nas?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
k je glih tema, jest bi mogu pa zmenjat dilo, pa jo ne morem odsraufat, k so tisti mali inbusi ze vsi prejrjaveli, in kljuc sploh ne prime.

a je edina opcija, da jo odfleksam, al je se kaksna druga fora?
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
ko sem še delal pred leti v tej branži, si lahko naročil več modelov z C+, nevem kako je pa danes.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Pa je ta premaz res tolk ok, da morm samo take gledat?
Katere znamke kej moram gledat?
V&B
Laufen
??
??
Težko trdim 100%, ker sem prej domače naloge delal na precej stari školjki :fredi:

Ampak občutek je res ok. Dejansko samo rahlo obrišeš, pa je očiščeno. Imam tri otroke, velikemu že recimo malo naokoli nese in ne pobriše za sabo, zmočiš malo wc papirja, pa enostavno pobrišeš, pa ni flekov. Mali tudi sam kahlo prazni v wc, pa gre spet včasih po robu... Ni pa tako, da boš samo ves čas čistil z neko krpico, je treba tudi s čistilom in tudi okoli robu...
 

cresh

Fizikalc
2. sep 2007
1.137
6
38
Litija
Katere znamke še imajo tak premaz? K pr V&B sem najdu samo Subway model.
Kaj pa Geberit školjke?
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Sedaj pa še jaz z vprašanjem: Ali razne wc obešanke kaj poškodujejo te premaze?