Vinjete Madžarska

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Pozdravljeni

V nedeljo se odpravljam na Madžarsko in bi moral kupiti vinjeto. Mi lahko svetujete najlažji način nakupa? Grem pa iz smeri MB.

Hvala
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Na prvi Madžarski pumpi jo kupi, lahko pa tudi na naši pumpi, jih tudi imajo. Npr. v Dolgi vasi.

Greš do blagajne, poveš registracijsko številko oz. jim napišeš na listek in vinjeta je takoj narejena
smile-1.gif
tako preprosto imajo to madžari.

Tu je nek seznam pump pri nas, ki jo prodajajo:
•BS Tepanje II vzhod
•BS Maribor, Tržaška 36
•BS Lenart
•BS Murska Sobota I
•BS Beltinci
•BS Lukovica
•BS Barje II jug
•BS Celovška I
•BS Murska Sobota AC jug
•BS Dolnji Lakoš
•BS Lendava
•BS Dolga vas
•BS Pince
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.885
1.271
113
Predlagam, da vinjeto kupiš še v SLO, da te ne pohopsajo takoj čez mejo. Da imaš potem mirno vest.
smile-1.gif
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.276
191
63
Jaz sem jo naročil in plačal preko interneta, pošljejo ti kao nek "voucher", ki ga natisneš. To je druga varianta,
Navodila.
 

Alko_man

gps navigator
26. avg 2007
972
1
18
Citat:
Uporabnik Generik pravi:
Predlagam, da vinjeto kupiš še v SLO, da te ne pohopsajo takoj čez mejo. Da imaš potem mirno vest.
smile-1.gif

Še zdaj ne vem (vedno vozim brez), ali me lahko skasirajo zaradi vinjete takoj preko prehoda v Dolgi Vasi in če se peljem po 86. in potem po 75. cesti do Lentija?
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.539
1.143
113
Celje
Pa še moj "piskerček"

Sem bil prejšni teden v Budimpešti in se na poti gor, takoj čez mejo ustavim pri enem "motelu", kjer so imeli označeno, da prodajajo vinjete. Dobro daj mi za štiri dni, plačal bi pa z evri. Vse OK, dobim račun, na katerega sploh nisem pogledal in mojster mi vzame okroglo 10 UER. No kasneje sem ugotovil, da me je pras.ec nagnil na polno
smile-1.gif
in dejansko bi moral plačati mislim da 5 eur.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.539
1.143
113
Celje
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Drugič se takoj pred mejo ustavi na Petrolu. Ali pa na netu ...

Hja sej hec je bil v tem, da sem se ustavil na petrolu pred mejo... s tem namenom... Pa sva šla na kavo in se začvekala in sem pozabil
smile-1.gif