Vikend izlet za shladit

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.392
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Bomo šli raje na kak izlet bližje ljubljani, namesto daljše vožnje + spanja. Kak iški vintgar, tisti Pekel, Rašica in podobno. Kot ste rekli, važno, da bo senca in voda zraven.
smile-1.gif
Ma v bistvu, važno da bo vikend.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Jaz bi še kakšen nov predlog ampak imam še dodatne postavke notri.
Moja je 2 tedna pred rokom, tako da smo že zelo slabo mobilni, kakšni predlogi? :D Pretekli vikend smo preždeli v Bohinju in je bilo super. Ob ženi, ki je še 2v1 pa je še triletnica(skoraj 4), ki ji dogaja na polno
smile-1.gif

Ali je najboljš, da ženo doma pustim, jaz pa s tamalo v hribe? :D:D
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.129
63
48
123
Ce gres v Pekel z otrokom, ne rini naprej od drugega slapu. Sam sem bil 2 dni po enem dezju in sem na poti gor razmisljal kako bom priseldol. Na cetrti in peti slap pa niti pomoslil nisem, sem preslabo pripravljen.

Lp
 

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
38
Boooovec. Tam je najlepše ne samo v Sloveniji, ampak na svetu
grin1.gif


Jaz vedno spim v Čezsoči, ker je mirna vas, ni prometa, Soča blizu, hribi okoli in okoli. Pa Vančar ima na samem ob Soči naraven bazen in igrala.
 
Nazadnje urejeno:

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.252
1.875
113
hja...ti v hribih tvojo pa zagrabi pa v porodnosnici? Pejte do Pekla..bo cisto kul. Ob parkingu se nazaj grede poknite dol na zravi..deva skace po vodi ali si da opravka z lesenim mlinomm
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.392
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Gremo kar do Kranjske Gore, Jasne in mogoče Tamarja. Blizu je tud prelaz, za ovce pogledat.
grin1.gif
Na Rakitni pomojem ne bo kaj preveč hladneje, Pekel pa je kakor sem slišal težko prehoden z vozičkom.

Iški Vintgar so mi vsi odsvetovali, ker je baje res čisto poln (okuženih) klopov. Sem poguglal in so res tam baje celo opozorilne table pred klopi, pa precej objav sem opazil, da je klopov res ogromno. Toliko v vednost, če se bo kdo odpravljal.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.282
6.479
113
pri taščici
Jaz bi jo potegnil na jezersko. Je tudi jezero, mogoče bo dovolj toplo za kopat?
Sicer pa kot rečeno,grape z vodo.
Pri starših pod hišo je izvir v grapi, najbrž je pri 35 v njem manj kot 25. Problem je v tem da je zadeva majhna in nimaš kaj videti, ampak naravna klima pa dela.
 

B81

22. jul 2007
36.369
10.176
113
Citat:
Uporabnik mcn pravi:
10 km iz Mariborav v Selnici ob Dravi se zavije desno v hribe (1km). Ko je bilo v MB-ju 37, je bilo tam 18-20. Je pa to bolj instant varianta, ne vikend...

Na Duh misliš?
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.461
1.470
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Jezersko je super, če pa hočeš še bližje Ljubljani, včeraj sem bil v Kamniški bistrici! Super! Temperature precej nižje kot drugod, hladna voda, lepa okolica!
priden.gif
 

tincelj

Pripravnik
1. okt 2008
430
0
16
obalca
v Bovcu je ravno tako svinjsko toplo (36 stopinj). pa ogromno naroda. soča je pa prijetno osvežilna. cele dneve smo preždeli v senčki ob reki v Lepeni.
pa še seniorji SDS-a so imeli shod
smile-1.gif
 

oriolus

Fizikalc
12. avg 2009
3.787
15
38
124
V Kamniško Bistrico sem šel v nedeljo tudi jaz. Drži, da je okolica lepa, drži, da je nekaj stopinj hladneje, vendar je bilo toliko ljudi, da me je enostavno minilo ostati dlje časa.
 

Axi

Fizikalc
2. sep 2007
893
28
28
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Ni veliko junakov ki bi se na izviru kb kopal.
Še do kolen se namočit je podvig. Sicer pa dober predlog

Æe se ne motim, se je na izviru prepovedano kopati, je tudi tabla.

Je pa res, da moraš biti kar ekstremist, da se notri vržeš, ohladi pa
smirk-1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Midva sma šla za vikend na Jezersko. Na planšarskem jezeru je bilo vsaj 100 avtov. Sma potem samo obrnila in nekje ob Kokri obstala. Našla sma si eno plažo čisto za sebe, pa da je bila voda dejansko dovolj globoka, da si lahko zaplaval. Ampak je pa zelo mrzlo. Tako do pol minute še gre, ampak potem te vse boli
hysterical-1.gif
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.123
10
38
Jaz sem šel zadnjič z mopedom do Bohinja. Mal gužve do Bleda, naprej pa tekoče, nekje ob jezeru se zasidral, se skopal skoraj sam, 5 ljudi v enem zalivčku pol pa dalje do Bovca, čez Predel kjer pojma nisem imel, da imajo makaronarji jezero spodaj. Glih taprava temperatura, naroda normalno, še senco si dobil BP, edino s parkingom za avte ne vem kako je. Nisem bil pozoren, parkirali so ob cesti, pomoje se najde kej sigurno. Sem mel danes v planu ponovit pa smo včeraj preveč gasil vročino!
grin1.gif
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.748
218
63
Citat:
Uporabnik merdzo pravi:
Vrbsko jezero.
Plaža z golf travico in dosti sence (samo moraš bit zgoden) za 4 EUR.

Eto, tukajle:
46.611449,14.243173
lp

Je za pričakovati gužvo naslednji teden med tednom? So kakšni WC-ji tam? Parking za avto je zraven ali se je treba kako znajti?
Vstop v jezero je za majhne otroke?