V katero trgovino hodite?

Kateri je Vaš naj trgovec


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

mimmy

Pripravnik
6. avg 2007
520
2
16
z glavo med oblaki
Ja, ker ga ne morejo v Sloveniji prodati po kolikortoliko normalni ceni, krave pa je treba le pomolzti vsak dan.
Sicer pa iščem kmetijo v Vipavski dolini, kjer bi se dalo zmeniti za dnevno litrco svežega mleka... če kdo koga pozna...
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.255
269
83
38
Ljubljana
A je še komu preveč mrzlo v Leclercu?
tongue-1.gif
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
spar v avstriji in mueller v sloveniji. ker ne nategujejo s poljskimi nutelami, milko, coca colo, pralnimi praski itd..razen slednjega je roba v vecini tudi cenejsa. kvalitetnejsa itak.

najvecji debili so itak tisti, ki na vse pretege vpijejo podpirajte slovensko gospodarstvo, kupujte slovenske izdelke sami so pa najvecji zagovorniki EU, da ne govorim o tem, da moram v slovenskem pivu uzivati madzarski hmelj, ker nasega izvazajo v zahodno evropo iz katerega delajo superiorni duvel in v italiji kupovati najboljse jogurte pod soncem, ki jih delajo iz nasih gorenjskih krav
jezen.gif
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.106
752
113
Citat:
Uporabnik vejca pravi:
V Lidlu je dober meso, olje, zelenjava, sladkarije, kruh, mleko, jogurti.
tudi sam sem opazil, da je zelenjava v lidlu boljša od tiste na tržnici. zadnjič smo imeli piknik in so vsi hvalili paradajze, je že skoraj zgledalo kot v reklamnem spotu:
- "kako dobri so paradižniki, a so domači?"
- "ne, kupil sem jih v lidlu"
grin1.gif
 

iii

Pripravnik
1. avg 2007
459
7
18
Interspar in Tuš

prvi zaradi izibonov in dod.bonusa, v drugega pa zaradi poceni sira
wink-1.gif
 

JaniS

Pripravnik
5. sep 2007
242
0
16
LJ
Interšpar (čeprav me moti, da me navadijo na nek izdelek, ki pa nato izgine iz ponudbe), občasno LeClerc ali Mercator
 

Audio

Pripravnik
6. avg 2007
243
2
18
Redno Leclerc. Zelo zadovoljen z izbiro in cenami, mogoče jim malo šepa sadje.

lp
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
No zdej bom pa še jaz povedal mal svojega.

Po večini hodim v Merkator in Evrospin. Tam opravim nakupe okoli 50-50%. Zdaj so nam odprli še Hofer tu v Novi Gorici in hodim oz. se navajam hoditi tudi tja. Rio Mare, nutello, Barillo ter še kake grisine al kej podobnega hodim kupovat pa v italijo.

Kar se tiče onih občutljivih na videz trgovin:
Sicer so mi vizuelno Merkatorji in Šparji zelo lepe in urejene trgovine ampak pri meni to ne igra velikega vpliva. Važna je hrana katero kupim in ta je zelo zelo podobna če ne celo ista iz vseh diskontov kot supermarketov.

Kar se tiče onih ki se zmrdujejo nad kvaliteto hrane:
Za primer: pekarna brumat peče polnozrnati hlebček. Vsi se zmesijo iz iste mešanice in spečejo v isti peči pri enaki temperaturi in istem času. Merkatorju in Evrospinu se prodajo po 1Evro. Merkator ga prodaja kot Babičin kruh(oz nekej podobnega) po 3.5evra. Evrospin pa kot kruh 7 semen po 1.8evra. Neverjetno ampak resnično. In kar se tiče dekleracij in napisov na izdelkih. Merkatorjevi, šparovi in tuševi izdelki imajo napise v slovenščini, hrvaščini, romunščini,....ipd. Spinovi pa v slovenščini, angleščini, nemščini, italjanščini....ipd.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
V Zadobrovi je trgovina off, ostalo je Novo Polje.


Sam hodim v Interspar, sila poredko v Le Clerc, še bolj (ko dobimo bone za Novo Leto) v Mercator. Se mi zdi slednji najdražji.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Predvsem hodim v Hofer.
Navajeni smo tujih v tem primeru avstrijskih izdelkov še iz ranke juge, ko smo slovenčki množično zahajali v velike centre preko meje, pa naj si bo to Italija ali Avstrija.
Tu in tam greva z ženo tudi v Tuš.
 

kiny

Pripravnik
15. avg 2007
74
0
6
največkrat zaidem v Merkator. se mi zdi boljši kot Tuš, drugega pa v našem kraju ni razen še Evrospina, v katerem še nisem bila odkar je odprt in tudi pomojem ne bom.
tongue-1.gif
 

ivi

Pripravnik
19. avg 2007
466
17
18
Moja mama hodi večino v Merkator ker je pač najbližji, jaz pa nekak tako: interšpar, hofer, evrospin zelo redko v tuš eno trikrat na leto pa v eleclerc (ker je pač cca 80 km daleč).
 
Nazadnje urejeno:

limetka

Pripravnik
26. jul 2007
597
0
16
Med študijskim letom v Mercator, ker je najbližje. Drugače mi je pa Leclerc brez konkurence najboljša izbira.