V Avstriji ponovno brez dnevnih luči

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
jst pa nikoli ne uiporabljam luči podnevi in to že kakih pet let! nikoli me tudi niso kaznovali zaradi neuporabe le-teh!

verjetno je res da sem zaradi tega manj viden, ampak zase vem da sem bolj pozoren v prometu in se sploh ne osredotočim samo na luči ker velikokrat vidim še hitreje kdo vozi brez luči! Seveda pa je to tako nekako da sedaj pozimi luči uporabljam ker je čez dan ali megleno ali oblačno in sploh temno! Vendar poleti zagovarjam da mi luči ne koristijo.....jst nekako luči prižgem takrat ko je to tako opazno na armaturi....torej če je toliko svetlo da ko prižgem luči da na armaturi praktično ne opazim osvetlitve (poleti seveda) potem jih nimam prižganih.....pa me tudi policijska kontrola ne ustavi ker mislim da že sonce tok sije da se mi od luči odbija svetloba....vedno bi lahko policaju zatrdil da ni dobro videl in da sm meu skoz prižgane, ker čez dan poleti se luči res za moje pojme potrata!!!
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.392
1.355
113
In rekel ti bo: "Ja, sej res, saj se prižganih luči podnevi res ne vidi!!!"
grims-1.gif


Ja valda,
hysterical-1.gif
 

WolfSLO

Pripravnik
20. avg 2007
183
0
16
Citat:
Uporabnik WhiteCell pravi:
samo je dejansko res...da sedaj bolj opaziš luči kot avto....in hitro spregledaš avto brez luči....tak oda je nekaj na tem da ostalih udeležencev ( pešci ipd) ne opaziš takoj...

predvsem na tvojem audiju
bonk.gif