UX in UI oblikovanje spletnih strani

VidT

Zelenc'
15. jan 2020
7
0
1
Maribor
www.indistant.si
Hej Alter kolegi.
Z mojo sva se pred kratkim začela bolj profesionalno ukvarjati z UX designom. Torej z načrtovnjem in strategijo uporabniške izkušnje na spletnih straneh, trgovinah itd....
Na najinem blogu sva tudi objavila članek o tem:
www.indistant.si/blog/uporabniska-izkusnja
Si ga z veseljem lahko ogledate na zgornji povezavi :) Vsak feedback je več kot dobrodošel.

Me pa zanima, koliko je UX kaj aktualen oz. poznan tukaj v Sloveniji? Nisem zasledil, da bi se kdo profesionalno ukvarjal s tem.
Vsi so bolj osredotočeni na sam izgled spletnih strani.... Toliko, da zgleda ok :)
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.338
974
113
Celje
Obišči stran
Živjo!

Pa veš da se prav s tem vprašanjem ukvarjam zadnje tedne... Ko gledam na Hotjar-u kaj stranke počnejo se v bistvu za glavo držim, ker uf... meni kao vse jasno kam bi naj kaj kliknil, stranka pa izgubljena na polno.

V glavnem jst sem potencialna stranka, če nimata zlatarskih cen agencij, ki "vedežujejo" na področju SEO :)
 

VidT

Zelenc'
15. jan 2020
7
0
1
Maribor
www.indistant.si
Živjo!

Pa veš da se prav s tem vprašanjem ukvarjam zadnje tedne... Ko gledam na Hotjar-u kaj stranke počnejo se v bistvu za glavo držim, ker uf... meni kao vse jasno kam bi naj kaj kliknil, stranka pa izgubljena na polno.

V glavnem jst sem potencialna stranka, če nimata zlatarskih cen agencij, ki "vedežujejo" na področju SEO :)
Hej,
super, me veseli. Z veseljem vam pomagava! :)

Pokličete me lahko na telefonsko številko 030-653-293 in dorečeva stvari, ki bi vas zanimale ;)