Urejevalnik/strižnik brade? Philips, Remington...

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.421
6.561
113
No ja, baje je ta serija top shit, kar se tiče kvalitete, vsi to potrjujejo..in ni razlike med tistim ki se čisti sam ali pa se ga na roke.

Je pa čistilo drago ja, a na srečo se ga da zmešat doma, itak je skoraj večina narejen iz 100% alkohola, ostalo je samo še dišava not pa še neka malenkost..v glavnem ni problem naredit doma
smile-1.gif


Ja..saj delam tako, ampak je vseeno hassle, avtomatika bi to vse izničili..je pa res, da mogoče realnost ne bo ravno tako lepa, kot si zamišljam
smile-1.gif
bomo videli.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
v spominu imam, da je pri mojem pisalo, da ne smem alkohola notri točit. sem tudi sam na to pomislil.
res pa nisem posvečal velike pozornosti...
 

panaque

Pripravnik
23. sep 2007
225
2
18
Ljubljana
Kupi Panasonic ER-GP80, seveda čez mejo, ker pri nas so zlatarji. Top zadeva in pozabi na vse ostalo.Uporabljam tako za brado kot lase.
Imel Rowento dobro desetletje, ki mi je tudi vrhunsko služila. Pozabi pa na kakšne low budget Philipse...
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.305
2.404
113
še v SLO - ampak komaj
Jaz imam predhodnika tega.

Po 5-6 letih baterija še kar OK - nož OK (2-3 X na teden ropota). "Vacuum" pa zmaga - me ma moja od takrat bolj rada.

Je pa res "samo" za brado - brez nastavka "brije" do 0,5 mm - meni dovolj.
 

MoonRacer

Pripravnik
5. mar 2023
109
10
18
Kateri strižnik-urejevalnik brade priporočate? Sem imel Remingtona G5 pa se je pokvaril. Brijem se tam na 3-5 dni zato se najprej na grobo pobrijem z urejevalnikom brade potem pa na fino z žiletko.
 

MoonRacer

Pripravnik
5. mar 2023
109
10
18
Ni, je že več kot 3 leta pa tudi nisem se reg. za podaljšanje gar. Itak sem pa, ker ni delal gumb on/off odstranil zgornjo gumo, da pridem do notranjega stikala, da ga lahko vklopim/izklopim. Vsaj toliko časa, da kupim novega.
Ali so kakšni brivniki, ki na začetku dobro pobrijejo daljše dlake tiste tam 3-5 dnevne in potem še na fino pobrijejo boljše, kot recimo z klinco - Gillette pro glide?
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.316
1.339
113
Jaz imam Philips MG7720. Ima polno nastavkov za različne dolžine dlak, za tiste, ki so bolj kosmati po telesu tudi te nastavke, sam jih uporabljam pri krajšanju brade. Potem ima en nastavek, ki ti brado skrajša na recimo 1 dan staro in še onega klasičnega, ki te obrije na gladko. Baterija drži precej dolgo, polnjenje je hitro.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MoonRacer

MoonRacer

Pripravnik
5. mar 2023
109
10
18
Da še jaz uletim. A ve kdo za pametnega naslednika Philips vacuum? Sem vzel enega Remingtona, pa je srednja žalost - no še slabše.
Jaz sem imel ta podvig pred parimi meseci. Sem bil na Remington MB 6850 Vacuum
Remington MB 6850 Vacuum.jpg
pa nisem našel nič kaj boljšega glede na ceno. Philipsa ni bilo več na zalogi ali pa je bila taka cena, da sem ostal kar na Remingtonu. Sem čist zadovoljen. Ni neke izbire na tem področju. Res škoda, ker to bi moral bit že standart, da je zraven tudi vacuum.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
mene pa zanima s katerim oljem bi namazal rezila? na suho že res riba... sej pol ko je pod vodo ni panike, sam pomoje vseen ni ok...
 

MoonRacer

Pripravnik
5. mar 2023
109
10
18
No sedaj se odločam med Philips MG7720 in Remington G5 Graphite, ki sem ga že imel oz. ga še imam. Mal se nagibam k Remingtonu, ker če ne drugega imam doma sedaj še enega, ki ga lahko porabim za rezerven dele oziroma imam potem še ene dodatne nastavke kot rezervo, čeprav je Philips le Philips, na tem področju, kar med vodilnimi. Cena je pa tam tam, enaka 50€ :sprasujemse:
Še kakšen predlog?
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Zdravo
Jaz pa iščem strižnik las, kateri bi obril/postrigel na 0mm, da si ne rabim naknadno še briti glave.
Obstaja kaj takšnega?