univerzalni daljinec

ivi

Pripravnik
19. avg 2007
466
17
18
v lidlu majo včasih tak daljinec kot ga iščeš za cirka 10 eur in dela super, lahko si ga sprogramiraš po svoji želji, ma osvetlene tipke,...
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.310
65
48
Dobiš se ceneje. Jaz sem vzel 300i, ki sem ga kupil tukaj. Dela super,enostavno za sprogramirat. Sem pa ga kupil, zaradi istega razloga kot ti.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
druzga kot logitech ne glej, sploh pa ne za tak mali dnar.
Ravno ta vikend sem 3 lidlove/hoferje vrgu v smeti.
 

ivi

Pripravnik
19. avg 2007
466
17
18
ok za tak denar je Logitech Harmony 300i res bes buy. Včasih je bil dražji.
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Direkt pri logitechu je harmony 300 13.99, samo je treba nabavit za najamnj 25€, da je brezplačna poštnina
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.310
65
48
Citat:
Uporabnik proteus pravi:
Rikolus, koliko je PTT?
Ne vem, ker sem osebno prevzel robo. Je pa treba biti potrpežljiv, ker imajo težave z dobavitelji, sem čakal namreč več kot en mesec nanj. Tudi odzivi na netu oz. po forumih ljudje jamrajo.

Ampak sem požrl, ker ga niti na ebayu nisem ceneje.
 
Nazadnje urejeno:

Gaston

skeptik
19. jul 2007
890
2
18
Citat:
Uporabnik KURKOFF pravi:
Imam model 555 in nisem najbolj zadovoljen z njim.

Zakaj pa ne?

Meni namreč dela ko šus.
Poleg Devices me navdušuje predvsem opcija Activity.
Me prav zanima kaj te moti. Morda kaj takega, kar sam sploh ne uporabljam.
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.203
2
38
40
Trzic
luka.rener.info
http://www.mimovrste.com/artik...u-9200#galerija

Tale pa stane tolk kot en tv
smile-1.gif
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.261
191
63
Jaz imam tristotko za 4 različne naprave, dela super, z njim sem zamenjal Hoferjevega z osvetljenimi tipkami. Tudi tisti je super, ampak samo, če imaš naprave, ki so že predprogramirane. Če ga programiraš sam, mu zmanjka prostora po dveh v celoti custom sprogramiranih setih tipk.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.855
608
113
Jaz imam tristotko sprogramirano tako, da z njo upravljam TV, WD player in Onkyo receiver brez da bi moral pritisniti gumb za menjavo naprave. Enostavno sem fukcije, ki jih dejansko uporabljam, shranil na profil ene same naprave.
zmaga.gif
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Jest imam Harmony 700 in dela vrhunsko. Treba si je edino vzeti čas in ga pravilno sprogramirati (pri meni je bilo potrebnih ene par ponovitev, ker je malo bolj kompleksen setup).

Glavna prednost teh daljincev je način "activities". V koliko ga ne mislite uporabljati je res bolje vzeti kakega iz LIDLA (ga imam tudi doma in dela ok, a je dokaj omejen).

Kje je razlika? Pri teh poceni daljincih moraš preklapljati med posameznimi načini: recimo najprej na "tv" da ga prižgeš in daš na "av", nato na "dvd" da ga zaženeš in daš predvajanje in nato še na "receiver" da ga prižgeš in uravnaš jakost. Med gledanjem moraš nato preklapljati med "dvd" in "receiver" ko daješ naprej/nazal ali spreminjaš jakost zvoka. Če je daljinec programabilen (kot ta dražji od lidla) se da recimo pri dvd-ju "prilepiti" še komande za zvok, a je vseeno nepraktično.

Če imaš activity si pa nastaviš razne presete (wacth tv, wacth movie, record tv, play game, listen to music itd...) in ti potem daljinec vse to prižge, nastavi pravilne vhode in potem brez kakšnega preklapljanja upravlja recimo hkrati tv (nastavitve slike), wd tv (naprej nazaj, meni itd..) in receiver (glasnost in nastavitve zvoka).
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.419
126
63
Citat:
Uporabnik DJ_Beat pravi:
http://www.mimovrste.com/artik...u-9200#galerija

Tale pa stane tolk kot en tv
smile-1.gif


Tazga imam zdele v uporabi slabo leto samo da nima polnilne postaje ampak deluje na baterije ( ki še vedno držijo prve), pa ima ful funkcij notr, vse kar dela na IR lahko kontroliram z njim. Tudi zaporedne funkcije ima ( vklopi TV, preklopi hifi na TV 1, premakni T2 na kanal 4 , spremeni ambilight na rdečo...) .

Zdej ga bom pa zamenjal za Logitech "tablico" oziroma ne vem kako je točna oznaka modela, izgled ima enak kot ipad.

Tega bom pa prodal, če koga zanima, javi na ZS.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.010
2.732
113
če misliš Harmony 1000 ali 1100 ti ga srčno odsvetujem, izgleda fancy, samo meni vsak daljinec katerega moraš držati z dvema rokama izgubi uporabno vrednost. Vzemi Harmony One+ dokler se ga še dobi. Zamenjuje ga Harmony Touch, ki sicer tudi zgleda fancy ampak je drug problem, jaz moram pod prsti čutiti tipko zato mi te touch screen variante ne sedejo. Pa sem sprobal že vse Harmonyje, kar jih je Logitech kdaj naredil.