Univerzalni daljinec - Logitech Harmony Companion, kaj drugega?

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Skenslali so mi narocilo. Ne morejo dostaviti baje, sem pa nasel clanke, da je logitech nehal delati te daljince in da so zato cene sle strmo navzgor. Posledicno tudi neke podpore ne bo za nove naprave.

kaj pa je alternativa logitech harmony?
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Naj grejo pol v *****. Jaz sem ga tudi na a.co.uk naročil včeraj in si očitno lahko obetam da bodo skenslali naročilo. Kmetje.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Ja, golazen je še meni skenslala naročilo. S tem da so me še bolj zajebali kot tebe. Takoj ko sem prebral kaj se ti je zgodilo sem jih kontaktiral in povedal tvojo zgodbo. Pa mi je en nesposoben debil zagarantiral da bo šlo zagotovo ven. No teden pozneje spet vprašam kaj je in seveda naslov ni eligible. Rekel da so jim per več dnevi sporočili iz centra od koder pošiljajo. Moral sem jih pa sam dodatno konktaktirat da sem kaj izvedel. Daljinec je pa še razprodan v celi evropi. Golazen nesposobna.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Mojega 650 nikakor nisem uspel nastaviti in sinhronizirati na nove naprave. Error tu error tam.
Pa samo IR pomeni, da nvidia tv ne prime.

za 50 eur je bil dober daljinec. Sedaj je 100 eur, ce ga sploh kje dobis.

tako, da jaz se vedno iscem alternativo harmony.
 
  • Všeč mi je
Reactions: guardy

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.149
291
83
Ja, golazen je še meni skenslala naročilo. S tem da so me še bolj zajebali kot tebe. Takoj ko sem prebral kaj se ti je zgodilo sem jih kontaktiral in povedal tvojo zgodbo. Pa mi je en nesposoben debil zagarantiral da bo šlo zagotovo ven. No teden pozneje spet vprašam kaj je in seveda naslov ni eligible. Rekel da so jim per več dnevi sporočili iz centra od koder pošiljajo. Moral sem jih pa sam dodatno konktaktirat da sem kaj izvedel. Daljinec je pa še razprodan v celi evropi. Golazen nesposobna.

Je se na voljo v EU...samo ne vem ali posiljajo v Slovenijo. Pa krone povrh:
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.230
5.791
113
Kakšno pa bi imel kaj ceno en takšenle rabljen harmony 700... ste me zdajle spomnili pa sem ga poiskal v škatli z neuporabnim hardverom(tm), kjer je počival dolga leta. Nikdar nisem prišel skupaj z njegovo logiko in obupnim softverom za nastavljanje.

Sem pa vtaknil not nove polnilne patarije in očitno dela.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Meni je tamau uničil One daljinca in sem zdele boj razpizden kot takrat. Ta Švedska strani nima dostave sem. Daljinec je tudi na švedskem amazonu pa ne pošiljajo sem. Ne morem verjeti kako nedosegljiva roba so postali tej daljinci.