Ultimat

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Malo sn čital forume pa na internetu razne strani pa sn vido da je zaj pune popularno špilati poker. Fsi se neke menijo o totem texas holdemu, meni pa nič bilo jasno. No ampak te sn si pa oni dan downloadal Party Poker da malo špilam pa da vidim, kak to izgleda. Stvar me je potegnila not pa mislim, da mogoče še preveč in tu je zaj problem.



Poker špilam kaki mesec, s zdajšnjo babo sma pa skup 2 meseca. Naj povem, da jo nič nea zanemarjam, je pa res, da nisma skup celi cajt, rabim tui malo za sebe obdobja da se relaksiram. Pač da imaš malo miru par uric ali pa kak večer in takrat namesto pasjanse texas holdem špilam.



No in tak v sredo dan spet malo nabijam karte, je bil tečni dan za mano pa mi je fse šlo na luleka. Sem rabil malo mir pa cajt za sebe. Te pa vmes pride ona nepričakovano, ker je pozabila neke papirje pri meni. Pozvoni na vratih, ji ofnem, ona gre na wc, jaz naprej špilam, te pa pride nazaj v sobo pa me vidi in me nadere:



"A tak, ja, zaj vem zaka se nič nena javiš na telefon!!! Bolj so ti važne karte ko pa jaz!!!". Telefon sn res mel potiho še od sestanka tisti dan, pa sn ga te pozabo vklopit na naglas nazaj. Jasno da nisn čul, kak me kliče.



In mi je zaj postavila ultimat - ali ona ali pa poker. Saj mislim da tu neke dileme ni, ampak fseeno... škoda babe, bi jo pogrešal. Kak naj jo prepričam, da zglihama toti nesporazum pa da bom še zmirom jemo malo svobode za sebe?
smile-1.gif




Za zmirom vaš, Batate
 
Nazadnje urejeno:

zgrabljenec

Fizikalc
4. sep 2007
1.524
0
36
MS ali LJ
In kak si se odloču? Valda nauš pustu pokra...
evil.gif
joke!

Sem tudi sam pred tednom dni dobu ultimat, s kolegi (eden postal stric
grin1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
da ji zarad ušivih 3 dnevov pokrov v luft vrže in ti da ultimat?

hmm...ketna se zateguje
evil.gif
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Mogoče bi pa bil le ob vid.
grin1.gif


@batate

"Udarita" en poker in zmagovalec ima glavno besedo.
 

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Citat:
Uporabnik zgrabljenec pravi:
In kak si se odloču? Valda nauš pustu pokra...
evil.gif
Seveda ga nebom! Tu sn jas šef pa me nea bo nobena baba na ketno dajala. Še par let nazaj sn bil bolj copata, ampak zaj bom pa pokazo, da znam vdarit po mizi pa da sn ded in pol.

Ampak se mi pa fseeno zdi brezveze, da se spričkaš za tako stvar, mislim kak nena zastopi, da pride dan ko pa rabiš samo mir. Poker tu sploh nima veze, kaj če bi gledo nage babe bi pa štimalo?
confused-1.gif
Te bi jih šele čul od nje, sn ziher.

Za zmirom vaš, Batate
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.309
1.067
113
ksz

Batete..... vdari po mizi pa reči MIR BABA.... jaz sem gazda!!!!!



















grin1.gif
 

kdosemjaz

Fizikalc
1. avg 2007
1.654
0
36
Ultimati ne obstajajo v mojem besednjaku. Kake veze mate to? A je človk sploh lahko srečen, če nekaj dela proti svoji volji, samo zato, da je mir v bajti?
crazy1.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Batate povej ji da rabiš svoj mir in če ne bo razumela itak nima smisla vstrajat ker boš nesrečen. Jest imam tudi dan, ko hočem bit sam v svoji sobi in da mi nobeden ne teži. Ne po msn-ju, ne po telefonu, kaj da bi šele kdo prišel do mene. Ker nočem it med ljudi oz. k dragi in slabo voljo oz. ker mam slab dan prenašat še na njo. In pol ratajo še drugi tečni in je drek.
 

Blaz

Pripravnik
4. avg 2007
353
0
16
Citat:
Uporabnik kdosemjaz pravi:
A je človk sploh lahko srečen, če nekaj dela proti svoji volji, samo zato, da je mir v bajti?
crazy1.gif

Seveda, pac odvisno od prioritet.Vcasih je pac treba dat na stran kako stvar ki ti je ljuba da dobis to kar ti je se pomembnejse. Ce se pa odrekas stvarem zaradi stvari z majnso prioriteto pa si pac bedak
 

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Citat:
Uporabnik kdosemjaz pravi: A je človk sploh lahko srečen, če nekaj dela proti svoji volji, samo zato, da je mir v bajti?
crazy1.gif
To si pa tak vrei napisala. Mir bi mogo že sam od sebe v bajto pridit, če se je pa treba na silo trudit da ni kreganja, te pa že v osnovi neke nea štima verjetno. Izgleda da pač nisma tolko kompatibilna.

Zaj ko tak premišljujem mislim, da jo bom kar foldal.
smirk-1.gif


Za zmirom vaš, Batate
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik Batate pravi:

Zaj ko tak premišljujem mislim, da jo bom kar foldal.
smirk-1.gif


Za zmirom vaš, Batate

Kaj ko bi za začetek samo checkal da vidiš kake karte ima ona... če bo raisala, potem pa foldej.
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Itq jaz sem tud za to! Batate a si dec al ne madona duš, itq da boš špilu karte, ma pust ti žensko k ne zastop da mora bit v osnovni celici ona podrejena, dec mora bit gazda pa zrihtat vse da celica deluje.


majč