Ukraden DUCATI Streetfighter

filipfz6

Zelenc'
11. apr 2012
1
0
1
Ponoči 10.aprila 2012 med 2. in 3. uro zjutraj je bil iz garaž v Tacenskih dvorih v Ljubljani ukraden
DUCATI STREETFIGHTER rdeče barve, letnik 2009
registrska LJ GD 69 javascript:void(0)

Ukraden je bil iz podzemnih garaž, ki so video nadzorovane, vstop je možen le z daljincem, iz garaže pa so pršli z zasilnim dvigom garažnih vrat! Očitno so bili obveščeni in so mel naštudiran kje je ta motor, kako se pride ven itd.

Ne vem koliko takih motorjev je v Sloveniji, vendar mislim da jih ni veliko in bi se ga dal opazit na cesti.
Če bi mogoče kdo kaj opazil, slišal, videl motor na cesti itd.
Skratka lepo bi prosil za posredovanje informacij naprej in bi bil vesel vsakršne informacije o motorju.

Če kdo kaj vidi ali sliši lepo prosim, da me kontaktira ali pa o tem obvesti policijo.
1467725-SNV37998.JPG
 

Priponke

  • 1467725-SNV37998.JPG
    1467725-SNV37998.JPG
    132,6 KB · Ogledi: 289

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.043
2.791
113
Ja, bo kot kaze drzalo, upam da bo pri tebi policija kaj nasla, oz. Da so kamere kaj videle. Pa kaj je tem ljudem, a se ne da take pod kljuc za 10 let pa mir.
 

disc

Guru
4. feb 2011
2.417
527
113
Pismo no, kaj je zdej nova tržna niša? Upam, da dobijo vajin motor, lopovom pa roke polomt
10.gif
 

Nejc_L

Pripravnik
18. feb 2011
317
18
18
Sl. Bistrica
Pa kam gre toti svet, človek še motorja v garaži nima varnega...
13.gif


Drugače pa vso srečo, upam, da že ni šel v dele.
 

panoramic

Fizikalc
20. mar 2010
1.837
0
36
Se bojim, da bi tole znala biti kakšna organizirana zadeva iz RO ali BG. Dostikrat vidim čudne tipe z RO ali BG avtomobili, ki "kruzajo" po BTC-ju in blokovskih soseskah. Verjetno izvidnica, ponoči pa pridejo njihovi kolegi z belimi Sprinterji in naložijo, kar je bilo opaženo. Do jutra so že v domovini.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
ksz...
Moje sožalje (bivšemu) lastniku Dučeja.
Po mojem mnenju je bil za dele "dobavljen" znanemu lastniku, ki je svojega sesul. Takih motorjev je premalo, da bi ga prodali na trgu (kot bi bilo to možno pri Hornetki iz sosednje teme).
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.043
2.791
113
Ne verjamem da so iz RO ali BG, ker se letos niti enkrat nisem peljal z motorjem, da bi me kdo naključno opazil. Pa tudi v garažo ni čisto enostavno priti (no ja...) pa malo stanovalcev je in bi se videlo kakšne čudne črne gadne opazovalce. Mislim da je nekdo od sostanovalcev moral imeti prste vmes. Pa v naši garaži se je to že dogajalo, ukraden avto pred cca. letom in pol, poskus kraje pred pol leta...
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
aha... za goljufije na bankomatih tudi nismo pomislili na RO ali BG.
Jaz bi še dodal ukrajince, moldavce in vse une kombi kruzerje z temnimi šipami.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
sožalje
frown-1.gif


upam da se bo "nov ponosni lastnik" na prvi furi polomil do faze "slamca-voziček"
10.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Sranje!!

Je pa velika možnost, da lopovi že spremljajo alter, kjer pridejo do podatkov, katere motorje imate doma.Preko googla pa tut takoj najdejo temo, ker jo tak lepo naslovite.Nebi preveč tukaj pisal o reševanju situacije, če je sploh kaka opcija.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik ghibli pravi:
sožalje
frown-1.gif


upam da se bo "nov ponosni lastnik" na prvi furi polomil do faze "slamca-voziček"
10.gif
A tako kot se je predlani (ali kdaj že) tisti na koprski obvoznici z MV Agusto Brutale. No ja, tisti se je polomil do faze Žale.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Citat:
Uporabnik ghibli pravi:
sožalje
frown-1.gif


upam da se bo "nov ponosni lastnik" na prvi furi polomil do faze "slamca-voziček"
10.gif
A tako kot se je predlani (ali kdaj že) tisti na koprski obvoznici z MV Agusto Brutale. No ja, tisti se je polomil do faze Žale.

a je MV Agusta bila nabavljena po isti "akcijski" ceni?
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik ghibli pravi:
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Citat:
Uporabnik ghibli pravi:
sožalje
frown-1.gif


upam da se bo "nov ponosni lastnik" na prvi furi polomil do faze "slamca-voziček"
10.gif
A tako kot se je predlani (ali kdaj že) tisti na koprski obvoznici z MV Agusto Brutale. No ja, tisti se je polomil do faze Žale.

a je MV Agusta bila nabavljena po isti "akcijski" ceni?
Jap.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Citat:
Uporabnik ghibli pravi:
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Citat:
Uporabnik ghibli pravi:
sožalje
frown-1.gif


upam da se bo "nov ponosni lastnik" na prvi furi polomil do faze "slamca-voziček"
10.gif
A tako kot se je predlani (ali kdaj že) tisti na koprski obvoznici z MV Agusto Brutale. No ja, tisti se je polomil do faze Žale.

a je MV Agusta bila nabavljena po isti "akcijski" ceni?
Jap.

škoda MV Aguste
evil.gif

a je bila velik poškodovana?
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Ja, totalka. Mislim, da so rekli, da je bil karambol pri okoli 230 km/h.
 

problemout

Pripravnik
21. feb 2012
432
0
16
sožalje..... ful mi je všeč. Kok ma ceno...

Drgač pa fantje, treba bo trackerje vgrajevat, če ga mate v teh garažah.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.593
1.378
113
Emona / Carnium
Tracker ne dela v kombiju, tovornjaku, garaži, ipd. V vsakem primeru pa ga hitro najdejo in odstranijo. Fizično/tehnično varovanje in zavarovanje sta edini legitimni in približno ustrezni možnosti.

Kolegu so na podoben način pljunili motor, novega je sidral v betonska tla z zelo konkretno ketno. Kljub temu je slabo spal in se je odločil, da bo motor pospravil na bolj varno lokacijo.