UEFA Euro 2012

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.503
1.051
113
Titograd
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Danes res bedna tekma. Dolgočasna španija in smotani francozi. A je lahko še huje? Jutri bo dobra anglija in italija. Teli španci res zamorijo igro, francozi pa sploh nevem a so imeli kakšen strel v okvir vrat ?

Španci zamorili? edini so igrali, streljali na gol, če je kdo tekmo zamoril je bil to galski bunker..... že to, da je namesto nasrija igral m'vila, je dalo jasno vedeti kaj pričakovati od njih..... nič.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.543
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
No - do vodstva Spanije je bila tekma kljub francoskemu bunkerju gledljiva. Spanci so dejansko igrali na gol. Po zadetku je pa sla tekma u p.m. - Spanci matrajo zogo, francozi pa se (kljub zaostanku) branijo.
stupid-1.gif


Upam, da se bo danes igral fuzbal.
wink-1.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.997
1.216
113
42
To je tko ko ti je ime Ashley. Sicer pa zaslužena zmaga Italije. Hodgson failu spet pri taktiki. Upam na zmago Italije proti Nemčiji.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Danes res bedna tekma. Dolgočasna španija in smotani francozi. A je lahko še huje? Jutri bo dobra anglija in italija. Teli španci res zamorijo igro, francozi pa sploh nevem a so imeli kakšen strel v okvir vrat ?

Španci zamorili? edini so igrali, streljali na gol, če je kdo tekmo zamoril je bil to galski bunker..... že to, da je namesto nasrija igral m'vila, je dalo jasno vedeti kaj pričakovati od njih..... nič.

Glede na to da že vrabci čivkajo da španija igra dolgočasen nogomet je nekaj s tabo narobe ne z mano
tongue-1.gif
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Citat:
Uporabnik Fedor pravi:
Pismo so usrani tile makaronarji... Woow kaksna igra Anglije...Top notch...

Sarkazem? Če ni, potem nisi gledal tekme.
Danes pa več kot zaslužena zmaga ITA! Angleži niso pokazali NIČ!!
Italijani so na vseh štirih tekmah nadigrali nasprotnike, zafrkava jih le realizacija. Upam da še to popravijo.
Škoda, ker bo sedaj morala izpasti ena izmed dveh najboljših ekip v Evropi (ali ITA ali NEM), res škoda. V finale pa bo prišla ena luzerska ekipa
uf-1.gif

Zmagovalec para ITA:NEM bo EP!!
 

Chief_Wiggum

Fizikalc
24. jul 2007
1.064
3
38
Citat:
Uporabnik rocky9 pravi:
Citat:
Uporabnik Fedor pravi:
Pismo so usrani tile makaronarji... Woow kaksna igra Anglije...Top notch...

Sarkazem? Če ni, potem nisi gledal tekme.
Danes pa več kot zaslužena zmaga ITA! Angleži niso pokazali NIČ!!
Italijani so na vseh štirih tekmah nadigrali nasprotnike, zafrkava jih le realizacija. Upam da še to popravijo.
Škoda, ker bo sedaj morala izpasti ena izmed dveh najboljših ekip v Evropi (ali ITA ali NEM), res škoda. V finale pa bo prišla ena luzerska ekipa
uf-1.gif

Zmagovalec para ITA:NEM bo EP!!


Se popolnoma strinjam, oboji so do sedaj pokazali največjo željo po tem da pridejo do konca.
 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
koga hoče rooney prepričat s totimi lasmi? tolko dnara ko ma bi si že lahko poisko malo boljšiga dohtara za to, ne pa da kot da bi mel dlake s pazduh na glavi
 
Nazadnje urejeno:

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Nič nisi odpisal.Kak je blo? Pri nas?

rocky9 We know it.
Če hrvati niso mogli, bodo pa boljši nemci naredli kar je potrebno.
 

Fedor

TTX Allenatore
5. okt 2007
805
0
16
Nism gledu, ker itak ni treba gledat tekme... To je itak za znano da Italijani nimajo nic od igre, so vedno usrani in drugace ne gre... Anglija pa je itak oh in sploh saj ma celo ekipo sestavljeno iz top premier league playerjev...
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.657
329
83
www.kacnje.eu
Se strinjam - običajno naših zahodnih sosedov ne podpiram najbolj, ampak na tem prvenstvu edini igrajo (vsaj meni) lepo igro. Lepe podaje, akcija v napadu, odlična obramba, igra brez grdih prekrškov. Najbolj bi jim privoščil zmago. Čeprav - če bi se slišal še kakšno leto nazaj
evil.gif
- ampak moram biti pošten.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Mene so tudi navdušili včeraj pa drugače ne bi navijal zanje...

Ne vem kaj jim je blo pa še posebi včeraj, da so za moje pojme deklasirali angleže. Škoda, ker so konkretno utrujeni, nemci pa lažjo tekmo pa 2 dni več počitka in tako lagano do finala.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.997
1.216
113
42
Citat:
Uporabnik krava pravi:
Se strinjam - običajno naših zahodnih sosedov ne podpiram najbolj, ampak na tem prvenstvu edini igrajo (vsaj meni) lepo igro. Lepe podaje, akcija v napadu, odlična obramba, igra brez grdih prekrškov. Najbolj bi jim privoščil zmago. Čeprav - če bi se slišal še kakšno leto nazaj
evil.gif
- ampak moram biti pošten.

isto hehe. Vedno jih nism maral. Zdej so mi pa kul ker res lepo igrajo.
 

dinos77

Pripravnik
2. nov 2010
589
1
18
Slovenija
Italija igra dobro, ravno včeraj sem poslušal malce komentarje na italjanski televiziji, tudi strokovnjaki v italiji hvalijo igro, edini problem trenutno je realizacija, osebno sem mnenja da naveza balotelli-Cassano ni najboljša rešitev, Balotelli bi potreboval nekoga drugega v napadu, recimo Di Nataleja, ker se mi zdi Cassano malce preveč zgubljen in kar veliko napak naredi (podaj, izgubljene žoge). Bomo videli, oba polfinala bosta zanimiva!
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Pa jebem ti polpismene bivše fuzbalerje, od kdaj je Portugalska po slovensko Portugal?

A potem bi lahko igrali Portugal, Nizozem in Polj?