UEFA Euro 2012

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Nizozemci bojo nabasal na ene Italjane, Grke, Nemce, pa bojo se s tako lepo igro odletel, po "chelseajevi" taktiki.

Svabi so mi vedno fenomen, kako lahko z 3-4 dobrimi igraci in 6 invalidi prides tako delec.

Francozi nimajo neke hude obrambe. Clichy pa Evra sta bolj smeh zadnje cajte. Mexes in Rami pa tudi nista bulletproof.

Ce mene vprasas, bojo Spanci osvojil Euro.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.506
1.055
113
Titograd
Španci (ok, malo dvomim ker so že tolk dolgo v špici in se pač ciklus enkrat mora prekiniti, pa še napad jim bo kar šibka točka, i guess), Nemci, Nizozemci ali Italijani

Angleže so itak same lape in ni nikoli nič iz njih, Francozi niti niso tapravi trenutno za to, Portugalci pa nasploh nimajo dovolj kvalitete (kljub CR in Naniju) in jim dam največ četrtfinale.
 

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
42
lj
glede na to da so Portovci v skupini z Oranje in elfom, vsi trije ne bodo šli naprej
smile-1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Ma veš da majo nemci solidno ekipo.

Imajo v vratih Neuerja, ki je eden boljših golmanov sploh.

V obrambi sicer ne vem kdo vse igra, ampak Lahm sigurno in on je meni eden boljših zunanjih branilcev, potem pa verjetno kak Boateng in dva od Borussie. Tu itak ne rabiš virtuozov, samo da ne delajo neumnosti, pa si že blizu pokala.

Na sredini so na papirju sigurno Top 3 - Khedira, Ozil, Muller, Kroos, Schweinsteiger potem pa še Götze in Gundokan, ki igrata dobro pri Borussiji in se bosta morda tudi na EP lahko kaj dokazala.

Napad pa Klose in Gomez. Klose je sicer že počasi na krivulji navzdol, Gomez je pa en tak Pippo Inzaghi. Povsod ga je polno, da tist balon pospravi v mrežo.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Nemci al pa angleži.Hrvati pa bojo izločli italijane
smile-1.gif

angleži so sploh favoriti brez Lamparda, Cahila in Ferdinanda bodo v obrambi trgali na široko
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Zakaj nebo omenjenih? To nisem vedel... Jah pol pa španci pa nemci.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Cahillu je Hart zlomil čeljust na dveh mestih, Lampard si je tud neki poškodoval, Ferdinand noče igrat s Terryem ker je rasist itd.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Ma veš da majo nemci solidno ekipo.

Imajo v vratih Neuerja, ki je eden boljših golmanov sploh.

V obrambi sicer ne vem kdo vse igra, ampak Lahm sigurno in on je meni eden boljših zunanjih branilcev, potem pa verjetno kak Boateng in dva od Borussie. Tu itak ne rabiš virtuozov, samo da ne delajo neumnosti, pa si že blizu pokala.

Na sredini so na papirju sigurno Top 3 - Khedira, Ozil, Muller, Kroos, Schweinsteiger potem pa še Götze in Gundokan, ki igrata dobro pri Borussiji in se bosta morda tudi na EP lahko kaj dokazala.

Napad pa Klose in Gomez. Klose je sicer že počasi na krivulji navzdol, Gomez je pa en tak Pippo Inzaghi. Povsod ga je polno, da tist balon pospravi v mrežo.

Neuer je OK, Lahm je OK, Schwein pa Özil so OK. To je pa to. V parih letih, ko bojo pa Kroos, Gundogan, Goetze, Reus "odrasli", bi pa znal bit izredno zanimivi.

Obrambo imajo Lahm, Howedes [mlad], Mertesacker [pocasen hlod + poskodovan je bil celo leto], Hummels, ki je zbluzil prot Svicarjem, Badstuber je smeh, Boateng pa tudi ne zna branit. Prav rad potegne naprej in ga morajo zadaj "stukat".

Sredina je spet, tako tako.. Podolski za repko dobro igra, ceprav je v klubu invalid, Kroos, Gundogan, Schurle, Goetze, Reus so mladici, znajo bit zanimivi znajo pa tudi hitro pregoret.

Gomez mi je smeh
smile-1.gif
Hlod nerodni, ki se zna dobro postavljat, Muller pa tudi ni v bas neki hudi formi.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Nemci al pa angleži.Hrvati pa bojo izločli italijane
smile-1.gif

angleži so sploh favoriti brez Lamparda, Cahila in Ferdinanda bodo v obrambi trgali na široko

A Lampard je fulhud al kva?
smile-1.gif


Meni osebno, boljse da ga ni, hiter ni nikoli ni bil, zdaj je pa sploh zelva. Tudi podaje mu ne stecejo, ker mu vsi spizdijo in jih ne dojema
smile-1.gif


Cahill ni in nikoli ne bo top branilec.

Ferdinand je pa tudi ze star in pocasen.


Sicer pa s Hodgsonom, Anglija nima kaj iskat. Smeh bo ze v prvem delu, ko bo za njega enormni uspeh, da bojo 1-1 igral z Ukrajino
hysterical-1.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Ni ga Hodg vpoklicu get over it. Nima bene veze z rasizmom, kolkr sem jaz bral.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
http://www.goal.com/en-gb/news...g-rio-ferdinand

Polno takih člankov, kako *****, da ni bil tudi zdaj zbran namesto Cahilla, tako da definitivno ni na njegovi strani, on si želi igrat. Verjetno pa je igralo vlogo to, da je s Terryjem na bojni nogi on je pa notri in se je Hodgson tako odločil da ga ne vpokliče oz. zveza ipd. ne pa on zavrnil.