UEFA Euro 2012

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Komaj sem cakal tekmo, navijal za nobenega.. grem pa tecen spat.

proklete drkađije spanske pimplarske, peezda zapel v gol.... pa zakaj trojko!!!!!!!!!
 

KKK

Pripravnik
18. maj 2009
897
0
16
Tud jaz nisem za nobenega, pa dol mi visi za Hrvate, samo res smola. So bili kar dobri na tem prvenstvu, pa Italija kot vedno naprej.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.351
9.688
113
40
MB
tudi jaz bi bol privoščil hrvatom kot makaronom, ampak jeba ... sami so si skuhali to

pač balkan ... emocije zameglijo um pa pride do padca koncentracije ... isto bilič na koncu ...
crazy1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Resnično dvomim, da bo Špancem uspelo ubraniti lovoriko. Igrajo slabo, premagali so Irsko, proti Hrvaški pa brez izrazitih akcij, gol je bil bolj splet okoliščin + nedosojena 11-metorvka, ki bi kaj hitro poslala Španijo predčasno domov...

Že v 1/4 finalu jim bo "vroče"...
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.791
273
83
Največja slovenska vas
Res je bil pasiven ofsajd... ampak sem tudi že videl, ko se tak gol ni priznal... in mi je jasna definicija, da ga je potem Iniesta prehitel z žogo, tako da ga je rešil ofsajda... vendar vseeno, nekateri sodniki bi piskali, saj si je ustvaril prednost in se ni potem vrnil nazaj...
 

Artist

Pripravnik
20. feb 2011
133
0
16
MB
Resnica je v dejstvu, da sodniki manjše reprezentance mimogrede oškodujejo, pri "večjih" pa nimajo jajc. Ali pa so nepisana pravila FIFE takšna, da veliki ne smeji izpasti , drugače adijo sodniška kariera.... Tako sta za očitne penale oškodovani tako Danska kot Hrvaška...

Nikjer ne piše, da bi pravilno sojenje bistveno spremenilo potek dogajanj. Dejstvo pa ostaja in tega ne more nihæe oporeči, da bi se morda zgodilo, da bi ob teh dveh enajstmetrovkah tako Nemčija kot Španija pakirali kufre...

A jim je res sodniška pomoč potrebna, da napredujejo Očitno že in jebeštrga gleda take "velike" reprezentance, kjer brez sodniške pomoči ne gre
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Včeraj bi špancem prav privoščil, da bi fasali kakšen gol od hrvatov.
To ni blo ničemur podobno jebejo se naj s taktiko!
Me prav zanima koliko bodo taktični, ko se bo šlo na izpadanje.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.351
9.688
113
40
MB
Nizozemce si še pozabo, samo oni so tak slabi da se jim ni dalo pomagat
grin1.gif
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Ne ni možno, ker UEFA in FIFA pa že nista pokvarjeni organizaciji, ki favorizirata Špance, Italjane in Francoze
hysterical-1.gif

Italijani so bili na vseh treh tekmah boljši nasprotnik!
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
ksz

prvenstva praktično ne spremljam, ampak zasledil sem, da je Platini kritiziral hrvaške huligane. A je možno, da so jih s sodniško pomočjo izločili zaradi "navijačev"?

Skrajni čas je že, da ti idioti dojamejo, da s takim "navijanjem" (rasizem, banane, bakle, pretepi) delajo svoji repki samo škodo. Meni je žal kockastih fantov, ki so res odigrali odlično prvenstvo in bi si zaslužili četrtfinale. Če ima UEFA kaj pri tem, ne vem, upam da ne. Zame so ena svetlih zvezd prvenstva. Upam si stavit mesečno plačo, da bi recimo Grke na tem prvenstvu pojedli. Kadarkoli s tem pristopom.
 

alcyx

Fizikalc
19. jul 2007
2.091
0
36
Bizeljsko
ksz

What's a "passive offside"?
The passive offside is one of the most debated FIFA soccer rules over the last few years and it seems they finally found a good way to handle it. A player is in "passive offside" if he's in an offside position but doesn't play the ball, in which case the ref doesn't call the offside.

A tricky striker can confuse the defense into laying low thinking an offside will be called, only to avoid playing the ball, allowing another teammate to pick up the ball, and potentially score.

Obviously, what "playing the ball" means is slightly interpretational. Even if the striker in the offside position doesn't touch the ball, but influences the play otherwise (runs towards the ball, covers the goalkeeper's viewpoint and so forth) he comes out of passive offside and the referee blows the call.