UEFA Euro 2012

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Citat:
Uporabnik chancey pravi:
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Če bo jutri taki stopo na igrišče, zna pregnat nasprotnike s prve heheh

Ne bo jutri stopil na igrišče.

na igrišče lahko stop, sam igrat lih ne more
evil.gif

Tudi igra lahko, samo ne na tekmi
bonk.gif

Tud na tekmi lahko igra, samo ne za državo.
grin1.gif
 

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
42
lj
Če Italija nabriše Irsko (zelo verjetno) morjo Hrvati dobiti vsaj točko proti Špancem....

to pa ne bo več tok enostavno
 

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
42
lj
visok remi je precej manj verjetn kot nizek remi ali zmaga enega moštva.

2x ali 3x sprememba taktike iz napadalne v obrambno pri obeh moštvih se mi zdi malo verjetna
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Torej remija nebo :D Hec hec


Jaz tut mislim, da zna bit remi oz. 1 gol prednosti za špance ob normalnih pogojih.Težko bodo hrvati zmagali, ker španci enostavno nebo popustli.
 

diva

Pripravnik
10. mar 2011
112
0
16
34
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Joj toti španjolari. Se igrajo pepčka z nasprotniki in ga s tem izčrpajo.Pa seveda obvladajo hitre ravne podaje naprej po sredini.Škoda, da ircem ni uspelo dat kakega gola, da bi španci bli zaj malo bolj živčni. Znajo pa španci z žogo in to na malem prostoru, to jih rešuje. Višina sigurno ne :D

Toti španjolari? Se mi samo zdi ali je bilo to res mišljeno posmehovalno? Prosim te lepo. Španci so se že tolikokrat dokazali v nogometu, da so taki izrazi popolnoma odveč. Me veseli, da si spodaj pod tem postom omenil kot razlog za '' rešitev Špancev'' vsaj enotnost igre. Recimo, da si dobil točko vsaj za to. Višina? Spet posmeh. Ne rabiš tega. Španski nogomet zasluži spoštovanje.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Navijal sem za irce in sem zato malo z jezo napisal... Nisem pa jih mislo zasmehovat, pol bi nadaljeval v istem postu z omenjeno besedo
smile-1.gif


Višine pa res nimajo in to se bo kot slabost pokazalo proti hrvatom
wink-1.gif
upam, heheh
 
Nazadnje urejeno:

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
No ja...višine nimajo ampak Torres je velika verjetnost, da ga da tudi z glavo, buskec, pike...

Potem pa menjava Lorente, pri katerem je pa večja verjetnost, da ga da z glavo kot z nogama.
 

diva

Pripravnik
10. mar 2011
112
0
16
34
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Navijal sem za irce in sem zato malo z jezo napisal... Nisem pa jih mislo zasmehovat, pol bi nadaljeval v istem postu z omenjeno besedo
smile-1.gif


Višine pa res nimajo in to se bo kot slabost pokazalo proti hrvatom
wink-1.gif
upam, heheh

Se mi je zdelo ja, da navijaš za Irce. Po tem kako si pisal
smile-1.gif


Vprašanje če se bo res pokazalo. Se bo pa pri Hrvatih zihr slaba obramba, kot so že prej drugi omenili. Pri nasprotniku kot so Španci pa je nujno potrebna. Španci znajo tudi svoje pomankljivosti dobro nadomestiti, so izvirni, pa še vztrajni. Gol nasprotnika jih le še bolj motivira, marsikomu pa ob tem pade koncentracija.
 

zabar

fotograf
20. mar 2011
975
0
16
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Torres bo zabil še kakega....
No, Torres ni zabil več...
evil.gif

Dej mi pomagaj pri Nostradamasu, napovej rezultate za dons, da stavim.....drugače....
smile-1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik diva pravi:
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Joj toti španjolari. Se igrajo pepčka z nasprotniki in ga s tem izčrpajo.Pa seveda obvladajo hitre ravne podaje naprej po sredini.Škoda, da ircem ni uspelo dat kakega gola, da bi španci bli zaj malo bolj živčni. Znajo pa španci z žogo in to na malem prostoru, to jih rešuje. Višina sigurno ne :D

Toti španjolari? Se mi samo zdi ali je bilo to res mišljeno posmehovalno? Prosim te lepo. Španci so se že tolikokrat dokazali v nogometu, da so taki izrazi popolnoma odveč. Me veseli, da si spodaj pod tem postom omenil kot razlog za '' rešitev Špancev'' vsaj enotnost igre. Recimo, da si dobil točko vsaj za to. Višina? Spet posmeh. Ne rabiš tega. Španski nogomet zasluži spoštovanje.

Kolikokrat pa? (naj ti namignem - 2x)
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.506
1.054
113
Titograd
Španci so 2 kratni evropski (1962, 2008) in svetovni (2010) prvaki..... spadajo med velesile, četudi so kaki italijani, nemci in brazilci z več lovorikami.....

Njihovih naslovov iz mlajših kategorij je pa bogve koliko......
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Španci so 2 kratni evropski (1962, 2008) in svetovni (2010) prvaki..... spadajo med velesile, četudi so kaki italijani, nemci in brazilci z več lovorikami.....

Njihovih naslovov iz mlajših kategorij je pa bogve koliko......

Lej zmagali so 2 velika tekmovanja zapored, pred tem pa so bili 50 let favoriti, ki so izviseli ponavadi že bolj pri začetku turnirja.