Twizzy drift

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.470
228
63
Če me spomin ne vara, so vrata in stekla (pleksi) bila za doplačilo (tole lahko nekdo potrdi, ki je malce bolje spremljal twizzya). Bolj me je zmotilo, da nima gretja, tako da je avto pouimi vsaj zame neuporaben. To, da je brez klime še preživim (pogojno)
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Tako je. Vrata in steklo so za doplačilo. Je bilo pa tako, da nekaj časa niso bila za dobiti. No zdaj je že eno leto, kar se jih da dobiti. Sem ga tudi v Celovcu vozil z vrati in stekli.
Z gretjem je pa tako, da bi verjetno porabil preveč električne energije od omejene količine baterije in bi se v primeru gretja doseg vsaj razpolovil.
 

john

Pripravnik
27. sep 2007
646
0
16
Mogoče je že kaj več znano.

Recimo da kupim rabljen renault twizy iz Nemčije.
Dobim baterijo ali ne?
Polnjenje doma je možno ali ni?
 
Nazadnje urejeno:

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Sem 100% prepričan, da ga lahko polniš iz domače vtičnice. Poglej malo na YouTube-u.
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.648
779
113
Mislim da je edini trg kjer je Renault omogoča nakup baterije Norveška, vse ostalo je najem baterije.
 

Tku

Pripravnik
20. nov 2007
598
0
16
Tiha voda
Obvlada kdo norveško oz. pozna kakšen njihov oglasnik za rabljena vozila. Me zanima kakšne so tam cene rabljenih z baterijo. Ve kdo, kako bi bilo z uvozom k nam, glede na to da niso EU, ampak samo EFTA ali nekaj takega.
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Hm,a se sploh splača s tem zajebavat?
confused-1.gif

Če boš že šel v to,preveri pri slovenskem Renaultu,kako je z garancijo! Če je Norveška edina država v Evropi,kjer je baterija vključena v ceno,je vprašanje,kako boš pri nas reševal garancijo v primeru,da boš imel težave z baterijskim sklopom (ali elektroniko). Grem stavit,da bi ti v tem primeru pri nas na servisu zakomplicirali.No,razen če ga boš peljel na servis na Norveško
grims-1.gif

Meni se zdi ta najem baterije nateg,ki nima ekonomske računice,zato iz principa nebi kupil njihovega avta!
 

Yagi

Fizikalc
24. jan 2008
714
29
28
Uvoz iz Norveške je, kot iz vsake druge neEU države. Davek je 22%, carina je odvisna od uvoženega blaga, ne vem pa, kako je z DMVjem, glede na to, da je elektro vozilo!
Pokliči na UE in vprašaj !
 

Tku

Pripravnik
20. nov 2007
598
0
16
Tiha voda
Še en primerek iste firme:
http://www.avto.net/elektricnavozila/ad.asp?id=8765138
"DOSEGA HITROST : 110.KM NA URO"
jezen.gif

Sem dal "prijavi oglas" (edit: že pred časom, več kot 14dni) in napisal obsežno obrazložitev, pa je oglas še kar tam. Avto.net zakaj???

Tale firma očitno nima niti enega avta v sloveniji, samo lima lažne slike in nabira klike ali kaj? Sem jih tudi klical in se prepričal, da sploh nimajo pojma kaj oglašujejo. Zatrdili so mi isto, kar sem zgoraj izpostavil (110km/h), ter tudi za enega Twizija, da dobiš dve bateriji zanj, o najemu pa niti besedice.
confused-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Tku

Pripravnik
20. nov 2007
598
0
16
Tiha voda
Saj to ni problem, če bi dejansko bil tam. Ker pa so ostali že navedeni podatki zavajajoči, ter še kakšen za povrh, sem se lotil nekaj njihovih slik. Že v oglasu, ki sem ga prilepil, sta sliki dveh različnih Twizijev, z različno opremo - torej ne moreta biti pravi. Druga slika je očitno iz promocijskega materiala in ne more pripadati rabljenemu vozilu, ki naj bi ga oni prodajali. Tudi za nekaj drugih slik iz njihvih oglasov sem po guglanju odkril enako -> torej zavajajo s slikami in zato sem prepričan, da tudi z oglasi, ter da vozila ni niti v Nemčiji.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Verjetno se je prav ta Twizzy peljal mimo mene v nasprotno smer po trzinki kakšne pol ure nazaj. Jaz sem se vračal v Domžale, on pa je šel iz Domžal proti Ljubljani.
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Sam sem ga na trzinski obvoznici videl kake 2 tedna nazaj, razen če se je takrat vozil neregistriran?
 

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.978
69
48
44
www.citroenar.com
Če ne bi toliko časa čakali z začetkom prodaje v Slo, bi ga jaz imel že dve leti
smile-1.gif


(potem sem pa kupil C3 picasso
smile-1.gif
)
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.475
863
113
Enega sem tudi sam videl prejšnji teden (ne vem pa, s kakšno tablico), ga je ena ženska vozila.