Turčija, 4 članska družina, druga polovca junija

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Če plača letalo potem otrok ni zastonj ali?

V 90% je pri vseh agencijah enako, odvisno samo kako zapakiraš pavšal za otroka
Ko je bila naša še tako mala smo zanjo plačali samo pavšal letala, Takrat je to znašalo 99€. Kako pa je sedaj pa ne vem.
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
Vsaka dobra agencija se bo potrudila za gosta, vse pa je odvisno od agenta kaj bo našel...
Do konca aprila je bil otrok v 5* Pegaos hotelih 1 EUR.
 

MUC

Majstr
4. sep 2007
1.729
100
63
No, tudi mi smo razmišljali o last minute, potem pa v realnosti ugotoviš, da (vsaj za Grčijo) last minute-ov NI. Pač ljudje pokupijo vse. Ta recesija je kar zanimiva stvar
smile-1.gif


Sedaj gremo sem:
http://www.tripadvisor.co.uk/H...an_Islands.html

lp!
 

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
874
82
28
Pegasos in tiste njihove 5* mene in moje familije ne vidijo več!
ne-ne-1.gif

Predlani sem videl vso njihovo svinjarijo. Ko so oprani kozarci dopoldan za šankom pošli, so v tiste ki so jih pobrali po plaži točili pijačo, brez da bi jih pomili. Tako si dobil v njih mivko, čike ali kaj drugega.
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
ta termin je že malo "hladen",čez dan 25 stopinj, večeri pa hladni, aja pa dan je zelo kratek.
Če že greš v tem terminu idite malo prej,v sredini septembra ali takoj v začetku oktobra.
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
KSZ
Bom kr v to temo napisal.
Sredi septembra gremo dol za 10 dni, lastna režija, z letom iz LJ preko Beograda.
Plan je, da gremo cca 8 dni naokoli, potem pa 2 dni Istanbula.
Kakšna je kaj najboljša pot? Da gremo najprej Ankara, Kapadokja, Antalya, Pamukale in okoli ter proti Canakkale ali obratno?

Ter od Canakkale je bolje po azijski strani preko Burse do Sabihe Gokcen ali iz Canakkale preko ožine na evropsko stran in preko Istanbula do Sabihe Gokcen? Od tam grem z busom? do Istanbula, predvidevam da do Sultanahmeta.

info dobrodošli
smile-1.gif
 

Janada

Zelenc'
10. avg 2014
2
0
1
Gas, a ste se že vrnili z dopusta? V ogledu imam namreč isti hotel (Paradise Side Beach) pa me iz prve roke zanima, kakšne izkušnje ste imeli. Na TripAdvisorju je namreč zelo dobro ocenjen, vendar "drugo" mnenje tudi dobro šteje
cool-1.gif
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
Janada smo ja
smile-1.gif

Hotel kot hotel je zelo ok. OSbe ciste velike,.............

Mene je zmotil opis Ultra all...... s tem da je bil cel kup stvari za doplačevati (sef, mini golf, itd).

Zajtrk je bil zelo zelo dober, samo začel se je šele ob 7:30. Kosilo je bilo od 12:30 do 15:00. Potem pa pozno kosilo, tam je bil samo riž in kebab. Hrana je bila zelo zelo dobra,.. nam je manjkalo sadje,.. predvsem med obroki,.....
Aja pa na večerji velja dress code (v katalogu tega ni napisanega, pa se marsikaj je obljubljenaga v katalogu), ne smes biti v kratkih hlačah,.naj ne bi bil v flip flopsih....

Pod črto dober hotel,... samo mogoce malo predrag za to kar ponuja.....
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
Citat:
Uporabnik Janada pravi:
Gas, a ste se že vrnili z dopusta? V ogledu imam namreč isti hotel (Paradise Side Beach) pa me iz prve roke zanima, kakšne izkušnje ste imeli. Na TripAdvisorju je namreč zelo dobro ocenjen, vendar "drugo" mnenje tudi dobro šteje
cool-1.gif

Če iščeš za september poglej še kakšne druge hotele, za ta denar se da dobit tudi kaj boljšega...