Tujina - dostava v hotel

19. jul 2007
2.820
1.536
113
Nekaj časa bom v UK, nabavil bi si nekaj zadev preko Amazon.co.uk, za dostavo, bi dal kar naslov hotela, kjer bom bival.

A bo problem, kaj komplikacij, kdo že poskusil to.

Hvala
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Nobenega problema... Samo hotel - ce ni kaksen od ta velikih - prej opozori, da bos to naredil...

Naslov napisi pa:

Hotel TaPaTa
ATTN GUEST: TvojeIme InPrimer
Naslov Hotela
Postna Stevilka, Mesto

Pa si zmagal.
 
19. jul 2007
2.820
1.536
113
Hvala za ATTN GUEST (se ne bi sam spomnil) !

Zakaj sem pričakoval, da boš ti prvi odgovoril
evil.gif


PS: Predvčerajšnjim me je nek nekulturnež v RS izsilil na Bajcsy-Zsilinszky, upam da nisi bil ti (a imaš srebrno RS?)
 

nick

Pripravnik
3. sep 2007
131
0
16
Jaz že prakticiral to v hotelih v USA.
Pred naročilom sem kontaktiral hotel da sem preveril ali lahko gosti sprejemajo pošiljke.
Ko je pošiljka prišla so me ali klicali v sobo ali pa mi pošiljko kar prinesli v sobo.

Včasih ko sem bil v kakem hotelu samo 3 dni sem naročal preden sem sploh prišel tja - je pa malo riskantno ampak pri meni se je vedno izšlo.
 

VinS

Pripravnik
27. jan 2012
359
0
16
Obišči stran
Citat:
Uporabnik johan_blond pravi:
Nekaj časa bom v UK, nabavil bi si nekaj zadev preko Amazon.co.uk, za dostavo, bi dal kar naslov hotela, kjer bom bival.

A bo problem, kaj komplikacij, kdo že poskusil to.

Hvala

Pri Amazonu lahko naročiš dostavo v njihove "lockerje" po mestu, kar je po moje lažje kot dostava v hotel. V bližnji prihodnjosti pa bodo omogočili tudi dostavo v sistem Collect+, ki vključuje več kot 5000 lokacij po VB (trgovina SPAR, kioski,...). Več na njihovi strani pogoji dostave Amazon
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.276
191
63
Mi je ravno ne dolgo nazaj kolega iz USofA na ta način prinesel nekaj foto opreme.
Princip funkcionira, tudi brez ATTN GUEST so ga našli brez težav.
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
EWW! Srebrna, lepo te prosim
crazy1.gif


Crno mam
smile-1.gif
)

Naslednjic ko bos tle mi poslji ZS, te peljem na pivo
smile-1.gif
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Mah saj, tisto je bolj za vsak primer, da je hotelu jasno da je posiljka za gosta - meni se je enkrat zgodilo, da je dva dni lezalo pri eni tajnici na mizi, ker so mislili, da je za kaksnega zaposlenega...
smile-1.gif


Ko sem pa klical dostavljalca, in jim pokazal potrdilo o dostavi so pa v eni uri nasli posiljko...