Trogir

I

Izbrisan uporabnik #488

Dolomiti niso ravno morska destinacija, tako da sicer je to neka alternativa dopustu, ne pa morje.

Glede morja je še vedno Hrvaška prva liga, ampak otoki oziroma apartmaji ob morju+čoln, vse ostalo je bolj ali manj "čeharija."

Sicer pa a nismo Trogirja že v "predsezoni" odsvetovali. Je en spraševal za Kaštel Štafiliæ
smile-1.gif
 
22. jul 2007
13.275
1.579
113
124
ja, je bila tema o izpustih fekalij v neposredni bližini, pa tudi ni daleč do trogirja cca. 10km po spominu
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Madona, po 10+ let odstotnosti pri Hrvatih ste me pa zdej spet zrajcal, da bi sel dol
smile-1.gif
))).

LP,
PIC
 

Clueless

Fizikalc
5. avg 2007
744
86
28
He, he. Dobro si nasedel, sožalje. Stari Trogir je kvečjemu za obiskat za par urc, kompletno Čiovo je pa za moje pojme greznica. Enkrat smo po nekem naključju namesto na Korčulo uspeli zaiti tja. Gneča, hrup, čudna klientela, nikakva plaža. Kot Libanon v "najboljših" letih. Dejansko bi se pobrali od tam prej kot v enem tednu, če ne bi teta pri kateri smo najeli hišo zorganizirala, da smo lahko uporabljali bazen pri sosednji hiši.

Kdaj ste pa šli na pot, da ste se tako dolgo vozili? Mi jo vedno pičimo ponoči, da smo zjutraj v Splitu prvi v vrsti za trajekt in še nikoli nisem naletel na neko posebno gnečo na cesti. Cestnino pa (izjemoma nazaj grede, če se je treba znebiti kakega drobiža) vedno plačujem z EC. Je najmanj frke pa še arhaičnih bankovcev in tone drobiža ti ne morejo podtakniti.
smile-1.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
na ciovo sem hodil do..2006..nekaj let zapored..tja k britofu..je bilo zanimivo. voda dokaj cista, beden vstop v morej, drugače ok. sam guzva na prehodu na celino pa tema.

paze nikol nisem nucal, pa cprva bajta do morja
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik Fetici pravi:
Mene bratje hrvatje ne vidijo več!! So neprijazni in mislijo kaj imajo s tem morjem
cheer.gif


Sem bil letos v Italiji na dopustu v Dolomitih. Ljudje zelo prijazni, cene pa ponekod nižje kot pri nas oz. Na Hrvaškem.

Recimo v Alta badiji sta bili 2 veliki pici in pol litra radenske 15eur.

Tko da hvala lepa Hrvaška!
uf-1.gif

a ti u Alta badijo hodiš tudi pozimi al samo poleti na pico?

z ženo bila letos v Živogošču cca 30km od Makarske proti Dubrovniku. Bila zelo pozitivno presenečena. Domačini prijazni, cene zeeeeelo prijazne(za 20kn ena skuša cca 30dkg + 2dcl dalmatinskega črnega),pivo Žuja 10kn, veliki makijato 9kn... kemp sicer 2 zvezdici ampak plaža 1A, veliko sence, čista voda, free internet zone... edina pripomba je bila nad sanitarijami ker so jih čistili premalo oz samo trikrat na dan. Lahko bi za 5€ več šla v apartma(10€ na osebo) ampak sva si po treh letih apartmanizacije zaželela mal kempiranja. Kemp poln čehov, poljakov, nizozemcev, nemcev. Slovenskih tablic le za vzorec 4 vse skupaj z naijino. Skratka spet bova šla dol.
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
...čiovo je res bolj "penzinersko" dopustovanje....prideš, se stacioniraš in tam ostaneš do konca dopusta....vsak vmesni premik te stane ogromno čakanja in živcev....a bože nedaj da si še kej "picajzlast" na delih kjer si v stiku z domačini (trgovina, barka, lokali...)...fakk ponsni pa so res ja....
bonk.gif


legendarna letošnja izjava, ki sem jo slišal na čiovem je bila "jooj kad če več jednom završit ta sezona" pred pekarno, kjer se je tisto tele postavilo 4 v vrsto??
bonk.gif

me je žena zadržala da mu nisem rekel "[censored] ti materina glupa, pocrkal bi od lakote da vam ni teh mal gostov".....
bonk.gif


kako resničen je "njihov slogan"....PLATITE AL NAM NEMOJTE DOLAZIT
bonk.gif



sem bil pa letos tudi v poreču....vsi prijazni in vljudni....ponudbe milijon, nema šta nema..
smile-1.gif