Triki -

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Samo povem, kaj predpisujejo dohtarji v Rogaški. Meni je pomagalo (sicer nisem rabila, ampak jaz sem vedno za take eksprimentalne neumnosti). Mojim mačkonom tudi (dolga zgodba
grin1.gif
).

Kaj ti je všeč in dobro za pit, je pa druga stvar.
grin1.gif




BTW: Dober nasvet z limono.
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Jah eno je predpisano, eno je pa kako telo potem reagira, sicer pa, glavno da jaz vem kako pri sebi, vsak pa potem še malo po testira
wink-1.gif


No pa še eno foro sem se spomnila za lase, za tiste ženske, k majo rade bujne lase, najprej jih lepo umiješ, nato pa vtreš notr stepen beljak (brez rumenjaka) pustiš 20 do 30 min in nato spereš, če se da, posušiš naravno, brez fena. Poleg tega so lasje mehki in voljni
 

_lily_

Pripravnik
27. jul 2007
66
0
6
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
No in limona še izsuši lasišče, tako da se lasje ne mastijo toliko, še ena dobra stran limone
grin1.gif
Hm... jaz pa poznam ravno obratno verzijo... če si daš na kožo nekaj kar ti jo izsuši, potem je še bolj mastna (koža si misli..u šit presuha sem...ajmo več loja izločat
grin1.gif
)?
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Hm, jaz imam ravno obratne izkušnje kar se kože tiče. Mogoče je lasišče druga pesem, ker opažam tudi pri sebi, da si lahko v red spravim kožo, lasišča pa nikakor.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Punce, poizkusite z menjavo šampona.

Ker danes tlačijo notri vse živo - etikete so iste, samo glej ga hudiča: po enem šamponu imaš tono prhljaja po drugem pa nič. Ali pa po enem so lasje mastni, po drugem ne. Cena nima veze.

Mastne lase posuši tudi tekoči gel za lase. Tisti suhi.
Pa morska voda.

Kaj pametnejšega ne znam svetovat...
redface-1.gif
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
kje vse se nahaja vitamin A, jaz mam tudi bele lise na nohtih.

Pa rada bi mela one umetne nohte, ni mi pa do tega da bi vsake tolko nekam hodila da bi mi torihtali. a ve katera kje se dajo dobit, ne predolgi in kvalitetni nohti da si jih sam prilimaš gor in da pol to dejansko tudi drži. seme ene par že sprobala pa nič od tega.
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Zakaj točno bi si dala delat umetne nohte? Po vsej možnosti se stanje nohtov potem poslabša.

Tiste, ki pa imate težave z lomljivostjo in plastenjem lahko poskusite ali MikroCell2000 ali pa Mavalo. Prvega se uporablja v smislu tridnevne kure, drugega pa naneseš na konice nohtov dvakrat tedensko, potem pa še navaden lak čez. Oba znata zelo izboljšati stanje nohtov, tako da priporočam.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik mojamura pravi:
kje vse se nahaja vitamin A, jaz mam tudi bele lise na nohtih

a niso te bele lise pomanjkanje cinka?

Sicer pa ja, za odpravo prhljaja meni pomaga edino Dercos od Vichyja. Sem zadnjič zamenjala šampon, Tigi, sem tak prhljaj fasala, da je blo joj. Zdej mam Subrino, pa bomo videli.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Ne pomaga,sem pojedu po 2 na dan,pa si nisem nic bolj zapomnil,le slabo mi je bilo.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
hysterical-1.gif


2 akti si ti na dan pojedu a ne
bonk.gif


Akta - pametni pišejo
grims-1.gif

Actimel - za zdravje (kao)
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Zakaj?

Sej napisal sem točno to kar sem nameraval,tako da nevem kaj ima Actimel tukaj veze
confused-1.gif


Mogoce si utrujena od rolanja,pa si zato pomislila na Actimel,ker rabis nekaj za energijo.

grin1.gif