Triera

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Pa kak je sploh zdaj s tem UPC/Triera? Doma imamo analogno TV, položnico dobivamo od domačega kabelskega operaterja, TEL in internet pa preko Triere. Če zdaj naročim en UPC paket se kaj spremeni (potreben prenos telefonske številke ali kaj takega)?

Je UPC lastnik Triere? So njihovi paketi še vedno ločeni? Trierina spletna stran je celi polom, novosti 2x na leto napišejo, sploh ne vem kak jim firma še ni propadla
tongue-1.gif
Gledam, da je analogna shema na UPC kar nekaj drugačna od Trierine (predvsem je več programov).

Vzel bi Digitalni Trojček M + Je v paketu/naročnini tudi vključena analogna kabelska?
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Sem jih poklical in mi rečejo: Ne, pri vas pa tile paketi niso možni, ker je lokalni operater lastnik kabelske. WTF kaj pa svoboda trga? Kolikor vem lahko grem tudi k Siolu, Amisu in kdo vse še ima kabelsko
tongue-1.gif
 

1107

Pripravnik
13. avg 2008
161
0
16
Ljubljana
Verjetno ima tvoj kabelski operater pogodbo z Triero oziroma sedaj z UPCjem, da oni gostujejo v njegovem omrežju z internetom in telefonijo, za DTV pa se niso še dogovorili ali kaj podobnega. Tko, da kontaktiri svojga kabelskaega operaterja in ti bo razložil kako in kaj je z DTVjem, ker Triera tuki nima nič, ker ni lastnik tega omrežja, ampak samo gostuje v njem z internetom in telefonijo.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
To že razumem, ampak jaz lahko izberem kateregakoli operaterja. Če lahko ima preko telefonskih kablov folk T2, Amis in bogvekaj še, potem imam jaz tudi lahko preko kabelske koga hočem.

Bom še lokalne klical, če bodo težili da ni možno, pa gre direkt prijava k uradu za varstvu konkurence in zvezi potrošnikov slovenije.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.813
1.709
113
zanimivo pri teh novih sprejemnikih/snemalnikih, ki bodo pri upc in trieri je predvsem to, da so nekak načrtno vzeli takega, ki nima hdmi izhoda
13.gif

kje je potem sploh fora hd programov in ful hd televizij, če ni hdmi povezave?
 

1107

Pripravnik
13. avg 2008
161
0
16
Ljubljana
Navadni sprejemnik in sprejemnik, ki ima harddisk, nimata hdmi izhoda, sprejemnik, ki je pa za HD programe, pa ima hdmi izhod (http://www.upc.si/televizija/digitalna_televizija/sprejemniki/)
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.302
18
38
MB
Citat:
Uporabnik nightfire pravi:
kaj novega ta teden na Trieri so dobili kaj ali se še vedno nič ne ve

Kakšna informacija za Triero??? Ker na telefon se mi nihče ne javi, na njihovi spletni strani pa nobenih informacij
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
če pa nepovedo nič zato sprašujemo da vemo približno saj kdaj bo ali kaj če bo potrebon še dalj časa čakat
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
imajo tudi v Mb sem dobil samo čakam še da digitalno vklopijo ker jih sistem zabava pa nevem kdaj bojo vklopli
 

bighugo

Zelenc'
Izključen uporabnik
27. sep 2007
28
3
3
Citat:
Uporabnik nightfire pravi:
imajo tudi v Mb sem dobil samo čakam še da digitalno vklopijo ker jih sistem zabava pa nevem kdaj bojo vklopli

O čem ti to govoriš. Sam sem na Trieri na Rotovžu in imam DVB (digitalno) že skoraj od samega začetka (sigurno 2 leti) in tudi zdaj po rošadi programov mi stvar prav lepo špila. Zato me res zanima, kaj si mislil s tem, da čakaš " da digitalno vklopijo ".

Lep pozdrav,
Hugo
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
vzel dem digitalne trojček pa da pametno kartico vklopijo.
digitalno pa HBO mam pa jaz tudi že od samega začetka sedaj pač imam na vsakem tv sprejemniko digitalen snemalnik in HBO pa imajo malo teževe s programon za delavni nalog in zato še ni vkloplena tako