Toplice, terme

Mantara

Pripravnik
6. avg 2007
355
3
18
Torej, konec 9 meseca bodo padle terme za par dni.
Katere priporočate?
Pogoji so mi naslednji:
- da niso čatežke
- da ni treba hodit do bazena "dolgo" oz. da so bazeni v istem kompleksu in da se do njih pride čimlažje (zaradi otežene hoje)
- da ni gužve, da se lahko "dokaj" normalno plava v bazenih

V termah Vivat sem že bil in se mi zelo dopadejo, vedar bi probal kaj drugega.

Hvala za nasvete.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Moj glas gre za Moravske, ker jih to leto kar prakticiram in mi je res fajn. Ni gužve, imaš hotelske bazene, če je želja še v terme 3000, kjer sicer lahko pričakuješ gnečo, vendar po moje izven sezone manj (konec počitnic). Iz sob do bazena ni stopnic (uporaba dvigala).

Osebje prijazno, ustrežljivo, cene ugodne, hrana tudi zelo u redu - samopostrežno.

Sobe čisto na nivoju, postelje pa tudi niso zjahane.
 

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
Terme Zreče so od vseh
naštetih še najbolj primerne za oddih in počitek, sveži zrak, sprehodi.
V termah 3000 je bila 14 dni nazaj nepopisna gneča, umazani bazeni, cena 13€ na dan za osebo ni ravno nizka.
Naslednje terme, ki ti jih priporočam so Olimje.
Najboljša fizioterapija pa je vsekakor v Laškem res strokovno podkovano osebje.
Zdej odvisno če greš sam so zgoraj naštete terme za odrasle, če pa imaš otroka mu bo pa dolgčas, potem izberi Ptuj, Olimje ali terme 3000 kjer je več vodnih drč ipd.
 
Nazadnje urejeno:

S57BMU

Pripravnik
7. sep 2007
643
10
18
Še en glas za Terme Zreče, pa tudi za Laško
cheer.gif

Je pa za ljubitelje savne razlika v tem da v Laškem imajo programe v savni, v Zrečah jih pa ni.

Lp.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik MG3 pravi:
če pa imaš otroka mu bo pa dolgčas, potem izberi Ptuj, Olimje ali terme 3000 kjer je več vodnih drč ipd.

Amapk če je mrzlo, ni prav zanimivo hodit od hotela do kopališča z malim otrokom v Termah 3000.