Tolmin, Kam se dat?

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
Jutr mam za it v Tolmin pa tm počakat cca. 5,6 ur
17758-icon_confused.gif


Ve kdo če je v Tolminu kak lokal z free WLAN-om?
Sm najdu sam Knižnjico pa Center MinK (kaj sploh je to?)... pol je pa najbližja opcija Petrol Kobarid
crazy1.gif


Any idea kam se dat da lohka surfam
smile-1.gif
 

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
Ja ,kaj čš... Učer sm pelu ene pohodnike na Bled pa ni blo hudga
wink-1.gif


Jst bom vrjetn bolj "tršice" pelu k grem kot "back up" (mal več jih je kot lohka bus pelje) z mal bolj nobl kombijem zravn pa dvomim da bodo k men dal mulce
smile-1.gif

Mah, sam da so
aplauz.gif
 
17. dec 2010
1.174
0
36
124
Avtobus voziš? Sem slišal, da so ti šoferji, ki turiste vozijo okrog plačani za en drek, tako kot ostali šoferji, ki vozijo po relacijah ...

Tudi jaz si nisem nikoli predstavljal, da bi kdaj avtobus vozil, še posebej turiste, ali da bi tovornjak vozil po tujini ... umrem od dolgčasa v čakanju.

Vem, da ko smo mi v oš hodili na končne izlete, smo takšne bedarije delali po avtobusu, da se danes prav vprašam, kakšne živce morete imeti šoferji ... Srednja šola matarunc pa je bil prav horrible ... dva sošolca sta se napila koma, da sta pokozlala avtobus ... če bi jaz bil šofer, bi ju poslal z jezikom pucat avtobus, potem pa nagnal dol ... Na letalu smo pa mogli biti pridni ... brez alkohola, če ne bi te poslali domov :p
 
17. dec 2010
1.174
0
36
124
Ravnokar sem se spomnil ... če voziš avtobus ali mini bus, se bi dalo, da bi si notri natlačil kolo? pa se potem malo kratkočasil okrog? Jaz vem, da mi na kolesu mine čas kot bi rekel keks ... pa še vsega boga vidiš mimo grede. Midva vedno, ko greva kam na izlet, si vzameva kolesi zraven, pa se malo voziva okrog par uric, pa obiščeva razne znamenitosti ... Vrag pa po internetu .. tega imaš doma na pretek.
wink-1.gif


Našel sem nekaj zate, če boš kolesaril ...
http://www.slovenia.info/?kolesarska_destinacija=1359&lng=1

Ali pa to ... maš polno izbire ...
http://www.slovenia.info/si/Me...bcina&lng=1
 

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
Če mal bolj prebral bi opazu da grem z kombijem in vrjemi mi da je tako trenutno povpraševanje da si lahko privoščim/o da zbiramo naročnika
wink-1.gif

Glede turističnih prevozov se pa motiš da je slabo plačano. DNEVNICE evo primer: Francija 8 dni =cca.400€+ ure
wink-1.gif
 
17. dec 2010
1.174
0
36
124
Aha, no ja, je še kar ... samo se mi zdi, da bi lahko še kakšnih 200, 300 evrov več bilo.

Sicer je od mojega ata bratranec avtobusni šofer, pa dosti vozi ljudi po evropi ... ne dolgo nazaj jih je vozil v španijo za dva tedna ...
Pa pravil je, da je to slabo plačano ... mi je povedal koliko, samo sem pozabil. Ljubljanski avtobusni promet
wink-1.gif
 

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
Sej to vsi pravimo(mar ne), itak da bi lohka blo več
smile-1.gif

Pr katermu prevozniku pa dela, vem da so fantje pr nekaterih prevoznikih kr zadovoljni.
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
Citat:
Uporabnik Sheriff pravi:
Jutr mam za it v Tolmin pa tm počakat cca. 5,6 ur
17758-icon_confused.gif


Ve kdo če je v Tolminu kak lokal z free WLAN-om?
Sm najdu sam Knižnjico pa Center MinK (kaj sploh je to?)... pol je pa najbližja opcija Petrol Kobarid
crazy1.gif


Any idea kam se dat da lohka surfam
smile-1.gif

Odvisno,kje boš pustil bus
wink-1.gif


Pri pošti imaš Paradiso bar.
Proti šoli je Bar Baron.
Nasproti bivše kasarne je Bar Črv.
Pa še kakšen se najde.

Edit: Sem malo upošteval kje se lahko parkira avtobus
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
zmaga.gif

... pa z kombijem grem, tko da ni panike parkirat
wink-1.gif


Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Kje si Delič?

13.gif

Pa kjes Deliæa najdu loool.... pa drgač ima ta možakar (za katega peljem) pogodbo direkt in nismo podIzvajalci
ne-ne-1.gif
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Ojej, preksno videl topic. Bi te kr na kofe povabil, pod pogojem, če bi prišel s prilagojeno hitrostjo.
grin1.gif


Sicer pa Kobarid. To ti je 5min v dežju. Tak da, nimaš kaj komplicirat. Itak maš en kup ur čakanja. Lahko bi ti razkazal Solarije, če si kaj vojaško usmerjen. Je kr zanimivo gor. Tolikokrat šel mimo, pa sem šele zadnjič videl, da je bila tole cela reč od postojanke.
shocked-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
Huh, evo back...
smile-1.gif

Prav za prav smo bli v Kobaridu in Tolmin je bil sam na poti tko da sm mel nepopolne informacije
crazy1.gif

drgač je blo kr cool, bli na kofetu zravn Mercatorja, tm dela ena črna lušna deklca
wink-1.gif

Sonce vs dan do prihoda pod Vrhniški klanc
shocked-1.gif


Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
ksz

Ko sem bil otrok sem zelel bit sofer mestnega avtobusa
smile-1.gif
Sej si še lohka, pa mlad si ti še
wink-1.gif