Teslo v Tesli Y

sajkek

Guru
16. mar 2008
40.347
14.304
113
aham, 110+ v bajto...avtomatsko - to bo ja.

je pa res, da najbolj enostavno je zvalit krivdo zdaj na FSD... potem pa naj gruntajo. Hudic je edino, da je vse logirano, da te hitro lahko dobijo na laži... Me zanima razplet.
aja vidim, ded je stisnil gas in dražal do konca.. nima veze s FSD
✅ The driver overrode FSD by pressing the accelerator ✅ The accelerator was held at 100% ✅ The vehicle reached 73 mph (~117 km/h) ✅ The accelerator remained pressed even after the crash

ne vem zakaj ni stisnil bremze...
 

Podobne teme

I
Odgovori
4
Ogledi
8.028