Temnenje šip v MB

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
dal delat pri Foliatec v MB. Malo drag 200 EURO za enoprostoca ampak je dobro naredil
aplauz.gif
 

Matrix

lawyer
20. jul 2007
238
0
16
Ptuj
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
Pri llumarku je baje odvisno kdo ti dela. Ce dala stari je ok, tak sem vsaj slisal.

Meni in kolegu je res naredo vredu... odnos pa ... kaj pa vem.. zena je prijazna, on pa se mi zdi bol tak tak
wink-1.gif

Pri Lumarku delata vedno mož in žena skupaj. Ko je meni delal pred 5 leti, je žena odletela, drugače bi dobila batine od starega, ker mu je s šipo priprla prst
smile-1.gif
... Drugače je pa Lumark velik pocar. Meni je takrat naredil zelo površno... imel sem polno mehurčkov. Sem takoj reklamiral in je trdil, da bo to šlo s časom ven.. No po parih letih je bil še vedno enako... njemu pa pač več ne grem. Simple.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Tud jaz sem mel nekaj mehurckov na zadnji sipi, ampak na sreco je slo vse ven
wink-1.gif
 

lordinho

Pripravnik
3. avg 2007
155
0
16
MB
Jaz sem temnil pri Lešniku, pa bil super zadovoljen. Naslednji avto bom tudi tam temnil. K Llumarku nebi šel že zato, ker mi gre na živce oni 10 cm napis Llumark na šipi.
 

Mr_Jingles

Zelenc'
3. nov 2007
8
0
1
38
KOROŠKA
Jah js pa vam priporočam iz MB-ja da greste k dejanu lešniku, no on je men temnil toledona pa pa še prej tipona morem rečt da se je zelo potrudil, temnil je dobre 3h, ker vso folijo lepo spravi pod okvir vrat, za une folcne, naprag llumarka ki folijo prtisne na šipo in odreže kar je posledica da marsikje rob okolo okna ostane prozoren...
mam tel če koga zanima....
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Temnil sem že 3 avte pri lešniku in se tudi pri njemu rob vidi, tudi pri vseh kolegih ki so pri njemu temnili. Drugače pa nimam pripomb, ker je vedno naredil v nulo tako da bom tudi naslednji avto peljal k njemu, kljub manjši cenovni razliki napram ostalim.
wink-1.gif
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Meni je tudi llumark vredu naredil... Sem že 2 avta pri njemu temnil... Jaz imam zaenkrat dobre izkušnje... Sem pa gledal na enem mitingu kakšno sranje je naredil nekaterim. Verjetno je lešnik res v povprečju najboljši!

Pri llumarku me moti le, da morem vedno potem tisto gumo spodaj pri steklu popravljat, ker je cela zgužvana!
 

Mr_Jingles

Zelenc'
3. nov 2007
8
0
1
38
KOROŠKA
čaki mal, kolega je temnil pr llumarko 10 dni ni smel odpirati oken, češ da se nebi folija odlimala, ker ni zatlačana za rob, nakar pri lešniko sm lahko odpiral po dobrih 4-ih urah...ker je za rob zatlačena, pa vrjetn bl kvalitetn narejen sej dela dobre tri ure, v primerjavi z llumarkom ko zmeče vse skup v 30min, da se sploh ne menimo glede naročanja za temnenje..itd
 

AXi0N

Fizikalc
9. sep 2007
1.014
0
36
KSZ



Temnil pri Lešniku in sem zelo zadovoljen.

Pri naslednjem avtu grem prav tako tja...



Edino, pred kratkim se mi je pojavil na folji en "ris", žal ne vem od česa
rolleyes-1.gif
(ampak ni sile)



LP
 
Nazadnje urejeno:

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Meni je rekel, da cca 2 dni naj ne odpiram... Sem pa šel vedno poleti tja...Pri starem in novem avtu! Odvisno od sušenja lepila! Motlo me je edino, da je bla guma tak čudno nagužvana in sem jo moral potem še cca 15 min ven spravljat
rolleyes-1.gif