Telemach!!!

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Fantje, kaj če bi naredili novo temo v čveku in tam debatirali kje je vejica in kje ni ali kako se kaj pravilno napiše in bi to temo vrnili nazaj na tirnice
smile-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Gledam tole na Telemach strani:

Citat:
Na koliko napravah lahko uporabljam storitev D3 GO?
Aplikacijo D3GO lahko naložite na največ tri naprave, ki jih lahko spremenite enkrat na mesec . Vsebine lahko spremljate na eni napravi naenkrat.

Pa nikjer ne najdem kje se da spremenit naprave in tudi v D3GO nikjer ne najdem kje se spremeni geslo
sprasujem se.gif
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik Desty pravi:
Telemachovci, v čem je fora, da D3GO dela samo na nejailbrejkanih napravah? Ste na glavo padli?

Pa resno misliš, da so sami prišli na tako idejo?
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
A ima se kdo na D3GO, na programu Viasat Explorer, neko speakedralscino namesto anglescine??
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.732
790
113
toti Maribor
Na ozemlju Republike Slovenije je uradni jezik slovenščina tako, da je čisto vseeno od kot kdo prihaja. Zaradi mene ima firma lahko sedež v Abu Dabiju.
 

imi

Pripravnik
30. sep 2011
264
5
18
Samo so res nesposobni na določenih področjih. Tako naprimer D3go aplikacija ne deluje na WINDOWS 8 paltformi (razen v kompatibilni različici), določene besede na CISCO-tu so kar srbske, spletna aplikacija "Moj Telemach" še vedno ne omogoča naročila dodatnih storitev....
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.974
1.430
113
Je možno pri Telemachu urediti programsko shemo preko spleta. Mislim, da sem nekje zasledil za x operaterja pa ne vem, če je to ravno Telemach. Hvala za info.
 

Novak

Zelenc'
5. sep 2011
22
0
1
Mene pa zanima v čem je tako velika razlika med paketom ADSL MIX in pa lastovko trojček, če primerjaš gre za dost podobno zadevo s tem da pri ADSL Mix telemach pri telekomu najame linijo in ti omogoči internet pri lastovki pa gre vse preko njihovega omrežja in je še ugodneje za njih. Če pa primerjaš naročnino za dodatne tvje ti pri adsl mixu za vsak dodaten tv zaračunajo samo sprejemnik 2€, nakar pri lastovki stane dodaten tv glede na programski paket in ti zaračunajo od 8,70€-15,45€. Tako da če prav razumem telemach bolj podpira adsl od telekoma kot uporabo lastnega omrežja?
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.540
5.721
113
Citat:
Uporabnik Alijen pravi:
Prav tako ne dela na rootanih napravah
smile-1.gif

Mogoče zaradi snemanja oddaj in poslednično avtorskih pravic ?

Drugače pa za Andorid userje; v SuperSU pod nastavitvah odstraniš "Omogoči Superuser". Naprava se nato obnaša kot nerootana., D3G0 pa dela
cool-1.gif