Telemach!!!

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.680
6.892
113
Ima kdo izkušnje s Sharp televizorji? Kako deluje njihov digitalni sprejemnik, je OK, ali so kakšen težave?
 

tagelind

Pripravnik
2. sep 2007
228
0
16
http://www.toptenreviews.com/configurator/tv/flat-panel/lcd/ izpolni ta vprašalnik
smile-1.gif
 

TheCableGuy

Pripravnik
20. mar 2012
50
0
6
Torej, kot prvo, se opravičujem ker je trajalo precej dlje kot ponavadi da sem odpisal. Gremo kar po vrsti:

-Dwayne: Odvisno od paketa in za kater pretvornik se dogovorite. Načeloma lahko katerega koli v kateremkoli paketu ampak so v tem primeru določeni za doplačat. Najlažje vam povem če mi zaupate kater paket ste želeli naročiti.

-jolko: Mobilna telefonija je del paketov in jo je nemogoče vzeti če niste že naročeni na naše storitve. Paket lahko vedno zamenjate na večjega ampak samo na enega izmed aktualnih. Torej stari 3.0 M, 3.0 L, itd. ne pridejo več v poštev. Z vezavo pa ni problema če zamenjate na večji paket, problem se pojavi samo pri paketih s posebnimi ugodnostimi kot je npr. Jackpot. Če imate navadnega trojčka ni težav.

-Digg31: Izginjajnje teh kanalov bi lahko povzročilo edino posodabljanje modula. Poskusite v meniju od televizorja izklopiti samodejno posodabljanje. Če ne pomaga pa bo napaka najverjetneje na Tv sprejemniku.

-plexix: Dobite ali navadnega ciscota, lahko pa tudi novega HD. Odvisno od dogovora in paketa, se pa pri novem ciscu plača priklop(potrebno je vzpostaviti povratni pas zato mora to naredit tehnik). Za moj račun pa je uporabniško ime vaša telefonska številka, geslo pa dobite od nas po pošti. Če ga še niste mi sporočite naročniške podatke (ime, priimek in naslov naročnika) na ZS in poslal vam bom še enkrat.


Sedaj pa skupno, popotnik, MrDaco, Flash, ferdo, jonny77 in alenp10:
Z D3 go storitvijo imamo res določene težave, ki se odpravljajo in bodo urejene v najkrajšem možnem času. Je pa tukaj veliko težav, ki se jih ureja na računalniku. V vsakem primeru priporočamo, da izključite Antivirus in Firewall ko testirate D3 go oz. še bolje je če nastavite varnostno izjemo za Viewright. V večini primerov se je izkazalo da je bil to problem. Če pa vam javlja da šifra kupca ni pravilna, pa je v večini primerov res potrebno poklicati.

V vsakem primeru, če imate težave z D3 go, mi lahko pošljete ZS, notri vnesete ime in priimek naročnika ter naslov in opišete težavo da vam preverim (če je možno dodajte še operacijski sistem (tudi če je 32/64bit), Firewall, Antivirus in brskalnik ki jih uporabljate).
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Za nad 65000 "čevljev" je LCD
sprasujem se.gif


Karkoli odgovorim, je skoraj vedno DLP v globokem vodstvu... A pri nas se to sploh dobi? V kakem cenovnem rangu pa so?
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Citat:
Uporabnik jolko pravi:
1.) Mobilna telefonija... A je to del paketov MIX ali je ločeno ? (MIX so trojčki ali četvorčki?)

V vsakem primeru, kako je z vezavo? A komplicirajo kaj?
Menjalo bi se navzgor, na dražje in "boljše" zadeve.
Se vezava podaljša?

Citat:
Uporabnik TheCableGuy pravi:
-jolko: Mobilna telefonija je del paketov in jo je nemogoče vzeti če niste že naročeni na naše storitve. Paket lahko vedno zamenjate na večjega ampak samo na enega izmed aktualnih. Torej stari 3.0 M, 3.0 L, itd. ne pridejo več v poštev. Z vezavo pa ni problema če zamenjate na večji paket, problem se pojavi samo pri paketih s posebnimi ugodnostimi kot je npr. Jackpot. Če imate navadnega trojčka ni težav.

Še vedno mi ni jasno. A je mobilna telefonija del paketov, recimo MIX M ali ni? Se dodatno naroči in doplača?

Glede vezave, kaj to pomeni? Če sem sredi vezave, se naredi nova, za polno dobo 24 mesev? Ali se nadaljuje le do konca prejšnje?
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.266
2.380
113
Pomurje
Citat:
Uporabnik jolko pravi:
Za nad 65000 "čevljev" je LCD
sprasujem se.gif


Karkoli odgovorim, je skoraj vedno DLP v globokem vodstvu... A pri nas se to sploh dobi? V kakem cenovnem rangu pa so?

Jaz sem pristal na plazmi, kar tudi dejansko imam.
smile-1.gif


Kaj je DLP
 

rollingstones

800. registrirani uporabnik
3. sep 2007
514
0
16
Rožna dolina
Citat:
Uporabnik scsiii pravi:
Obvestilo Pro plus...

Zdej lahko upravičeno pričakujemo z 1.4.2013 pocenitev za 12€ MIX paketov z vključenimi POP NONSTOP paketi?

Se pridružujem zgornjemu predlogu...
grims-1.gif


Torej, glede na to, da bo shema odprta, me zanima ali bo na paketu MIX XXL kaj sprememb?
S tem ciljam na to, da bi lahko po novem "brezplačni" Paket POP NON STOP zamenjali s paketom HBO (HBO in HBO Comedy).

Želja je vsekakor upravičena, saj je paket HBO že bil vključen v starem paketu DTV 3.0 2XL, ki so ga ukinili s prihodom novih paketov MIX!
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Vsekakor bodo mogli nadomestiti vsebine. Morda res vključijo kakšen HBO in Cinemax paket.
 

rollingstones

800. registrirani uporabnik
3. sep 2007
514
0
16
Rožna dolina
Citat:
Uporabnik mmx pravi:
Vsekakor bodo mogli nadomestiti vsebine. Morda res vključijo kakšen HBO in Cinemax paket.

Naročniška paketa MIX XL in MIX XXL imata v ceno že vključen nabor programov POP NON STOP.
Pričakujem, da se z ukinitvijo le tega, nazaj vrača komplet HBO in Cinemax programov!

Lahko pa tudi znižajo ceno za 12 €, kolikor so cenili ta zmazek od ProPlusa...
10.gif
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.345
3.653
113
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Če misliš za račun za moj telemach, potem samo vpišeš ID kupca (tista 6 mestna številka), vneseš tvoj mail in se prijaviš.

Itak... če nisi lastnik priključka ampak samo plačnik ene od storitev storitve moj telemach ne moreš uporabljat. kljub temu da je račun napisan nate. Zabavno. (konkretno: lastnik stanovanja plačuje tv, najemnik pa ima nase pisan internet... vsak dobi račun na svoje ime ... moj telemach ima lahko samo lastnik priključka, uporabnik storitve interneta pa ne)