Telefonske na Androidu izginile

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Danes resetiram telefon in mi izginejo skoraj vsi telefonski kontakti. Grem na contacts.google.com in nimam not niti ene telefonske številke več, samo e-maile
cry12bpy.gif


Kje se sicer da videt telefonske? na contacts.google.com ali kje drugje? Izginilo mi je približno 1000 telefonskih, skoraj ničesar nimam, razen nekih starih kontaktov od kar nekaj let nazaj, vključno s starimi profilnimi slikami... Nič jasno, panika pa velika seveda
redface-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Sedaj sem gledal, da imam telefonske med backupom SMS pogovorov, lahko jih sicer enega po enega od tam obnovim, ampak nebi ravno tega za 1000 kontaktov delal
crazy1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Sem imel, vedno ko sem se vpisal v nov telefon, sem imel vse kontakte not.

Najbolj me čudi, da mi je ostala v telefonu nekje četrtina kontaktov (pa niso na SIM, nimam na njej čisto nič) in ti imajo zelo stare slike, kot da bi se kontakti obnovili na stanje pred nekaj leti.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Hm, lahko je kakšna težava na gmail-u ali pa ti je kakšna stara naprava, ki si jo syncal povozila podatke na tiste izpred nekaj let.
Jaz si zato vedno periodično delam offline kopijo.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Kako pa je s kontaktiranjem Googla? Izkušnje imam samo s FB, kjer je podpora... hmmm... recimo, da je ni
tongue-1.gif


@ mtl - nobene nove naprave nisem dodal, telefon sem resetiral, ker mi ni hotelo nikakor najt lokacije z GPS-om, potem pa šok. Preveč se zanašam(o) na Google, pred časi Androida sem si jaz tudi redno delal kopijo kontaktov.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.129
2.472
113
Zanimivo, jaz pa preventivno še zmeraj delam izvoz kontaktov preden resetiram katerikoli telefon. Občasno sem opažal, da mi kakšna telefonska sinhronizirana v google enostavno izgine, tako, da se ne zanašam preveč na njih.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Sporočam, da mi je uspelo vrnit nazaj stike
cheer.gif
Preizkusil sem vse mogoče obnovitvene točke (od 1 ure do 30 dni) in tista izpred tedna dni je čudežno povrnila vse nazaj. Sumim na kakšen bug Gmaila, ker ne vem zakaj bi bila recimo tudi 30-dnevna točka prazna.

Sem takoj naredil izvoz in shranil na disk, šola za naslednjič
crazy1.gif