Tehtnica - sestava telesa

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
27. jan 2022
4.801
1.736
113
Postaviš se gor in primeš ročke, v par sekundah si konec, da spustijo tok čez tebe.
Ko tako prebereš, dobi povsem drug smisel; recimo kot tale stol:

chair.jpg
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
Mah, to me je neki ob zivce spravilo zadnjic... Stopim po par mesecih na vago in evotigana 2 ali 3 kg gor. Ne recem; v tem casu sem samo "vzdrzljivostno" vadbo zamenjala na kaki dan v tednu tudi z vajami za moc. Imam prisilno drzo v sluzbi. Hrbet zacel opozarjati in koncno se malo spravila delati vaje za core, tudi rame in roke. Ker pa sezona za kopalke pred vrati, pa seveda tudi za rit pa noge, kukodane...

No, in stopim na vago in seveda resnica, ki vsako zensko obezhrabri. Pognala vse diagnostice metode takrat na voljo doma, ce sem res zanic postala nevede. Polar fitness test, hlače, ki imajo zgolj en namen - sluziti za mero, ogledalo, meter, fotke %mascobe deklic z neta (ki so tudi za en klinc zanesljive btw). Sigurno sem pridobila nekaj misicne mase, to je zagotovo in vidno, izgledam OK, ampak po drugi strani me je pa prešinilo, da nimam nobenega "merilca" merodajnega za te stvari.

BIA octno to tudi ni. Ker saj veste, obcutki varajo...
 
27. jan 2022
4.801
1.736
113
Mah, to me je neki ob zivce spravilo zadnjic... Stopim po par mesecih na vago in evotigana 2 ali 3 kg gor. Ne recem; v tem casu sem samo "vzdrzljivostno" vadbo zamenjala na kaki dan v tednu tudi z vajami za moc. Imam prisilno drzo v sluzbi. Hrbet zacel opozarjati in koncno se malo spravila delati vaje za core, tudi rame in roke. Ker pa sezona za kopalke pred vrati, pa seveda tudi za rit pa noge, kukodane...

No, in stopim na vago in seveda resnica, ki vsako zensko obezhrabri. Pognala vse diagnostice metode takrat na voljo doma, ce sem res zanic postala nevede. Polar fitness test, hlače, ki imajo zgolj en namen - sluziti za mero, ogledalo, meter, fotke %mascobe deklic z neta (ki so tudi za en klinc zanesljive btw). Sigurno sem pridobila nekaj misicne mase, to je zagotovo in vidno, izgledam OK, ampak po drugi strani me je pa prešinilo, da nimam nobenega "merilca" merodajnega za te stvari.

BIA octno to tudi ni. Ker saj veste, obcutki varajo...
Rukni se v bikini pa se po Fužinah sprehodi, če bodo žvižgali za tabo si OK, če pa vpili BUAAA pa nisi!
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.894
5.455
113
Sprehodi se enkrat v živo po naselju,da vidiš kako lepo in kulturno živimo tukaj,preden nabijaš take neumnosti.
Vedno ko se "biciklam" tm čez na Lipoglav........pa ko vas gledam tam na "šport otoku" ko igrate ping-pong......si mislim......sam da je lopte pa ste srečni :valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc
I

Izbrisan uporabnik #9334

Dokler se počutiš dobro, se ni treba ukvarjati s Tanito in podobnim.

Je pa hudir s tistim "prisilnim položajem" na šihtu, res. Se spomniš tistega, ko je ginekolog pacientko postavil na vse štiri da jo je popregledal odspodaj? Torej poklicna deformacija, itak. Njegova primarna izobrazba je bila avtomehanik :cheer:
 

dugi

Fizikalc
2. sep 2011
214
43
28
ljubljana
Vedno ko se "biciklam" tm čez na Lipoglav........pa ko vas gledam tam na "šport otoku" ko igrate ping-pong......si mislim......sam da je lopte pa ste srečni :valjamse:
Ne nabijamo vsi "lopte"
A bike parka ne vidiš,pa balin placa tudi,pa fitnesa in še marsičesa.
Tudi sam redno kolesarim preko Sadinje vasi,pa levo na Lipoglav ali pa še prej na Javor.
Edino Repče so mi malo pretežke. Grem pa za to preko Zaloga in Besniške doline na Trebeljevo.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.894
5.455
113
Dokler se počutiš dobro, se ni treba ukvarjati s Tanito in podobnim.

Je pa hudir s tistim "prisilnim položajem" na šihtu, res.
Jabe za "puklo" zrihtat je najboljši plank......oz porihtan core........ko sem bil kako leto nazaj v top kondiciji me ni moglo zj... nič.....sem 50kg zadeve premetaval za šalo....kamorkoli sem se usedel sem imel zravnan hrbet!

Pa štanga......una prečna ;) Pa delaš pull upe.....
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.329
9.710
113
kod Džej-Zija
Samo najprej moram priti čez strmi Javor??
Ne. Iz Fužin odpelješ na Sostro in tam pred cerkvijo levo in čez prelaz. Namesto da se voziš v Zalog in skozi Podgrad. Potem se enostavno spustiš v Besnico in naprej proti Trebeljevemu.

Lahko pa seveda na samem prelazu Pečar zaviješ desno (namesto naravnost) in se pelješ po celotnem Javorovem grebenu namesto po Besnici.
 
  • Všeč mi je
Reactions: dugi

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.329
9.710
113
kod Džej-Zija
Povej več. Nikjer nič ne najdem na to temo.

Lahko pa delim svojo izkušnjo Iz prejšnjega tedna: po Besnici sem se vračal iz Janč, ko je nasproti en ID.3 prehiteval meni v škarje. Zaviral na polno in še s ceste zapeljal, pa se je komaj izšlo. Pizdun se ni niti ustavil in preveril, če je vse ok.