Tehnični pregled s trugo

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.614
87
48
Tudi jaz sem imel težave na Avto Krki.
Služben avto, N1, podaljšana kabina, 200kg orodja zadaj, pa pravi model sprazni prtljažnik, odstrani dashcam.
Zbogom.
Pri konkurenci čakam, kaj bo prijavil.
Nič.
Po pregledu vprašam ali ga ne moti obtežen prtljažnik in kamera. Model pove, da je prav, da je vozilo obteženo kot je običajno vsak dan, saj s tem dobi podatke, ki so realni za vsakodnevno vožno. Kamera ga ne moti, saj snema naprej, in ne kako opravlja pregled.
Na Avto Krko pač ne hodim več.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.589
1.071
113
A noben ne hodi na Regio? Mi smo pri njih (z malo starejšimi avti) imeli dobre izkušnje. Prej smo hodili na LPP, pa so začeli preveč komplicirat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.537
4.476
113
49
Na sončni strani ALP
Avto Krka
Kritična napaka, ker ena zadnja pozicijska žarnica ne gori.
In do drugega leta moram menjat zadaj most, ker je rjav?!


Pozicijska mi sicer pije živce. Dela, pa ne dela. Menjam žarnice, se pri kontaktu posveti in ugasne. Nič jasno...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.534
1.006
113
Nekaj z eletriko ni ok. To postimaj potem bo normalno svetila. Imel podobno kolobocijo na enem od prvih avtov, ki sem jih vozil (AX). Lokalni elektricar resil.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.514
9.414
113
Na potrdilu o skladnosti (homologaciji) verjetno piše "število sedežev 7". In na tehničnem mora biti vozilo v skladu s homologacijo.
Moja C8 je mela v homologaciji napisan 8 sedežev, ker je bila v zadnji vrsti možnost klopi za tri, ali dveh sedežev...in, kaj zdaj? Enkrat sva imela s preglednikom debato, ker nikol nisem vozil sedežev v prtljažniku, klopi pa sploh nisem imel. Po tistem je bil mir.
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
722
74
28
No jaz danes tehnicni bp tako z dashcamom kot brez 7 in 8 sedeza, nihce niti omenil karkoli….pomoje je najbolj odvisno na koga nabases in kateri TP
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
4.091
1.017
113
Zakaj bi pa kamero moral izklopit? Kakšen razlog ima preglednik?

PS: imam kamero, nikoli mi niso nič rekli, je pa res, da je čisto majhna in skoraj nevidna, ko je senčnik "iztegnjen".