Teamviewer alternative

matofill

Guru
18. sep 2008
3.667
731
113
Prvič slišim za life time verzije, kak link ? Mi v podjetju, kar uporabljamo one verzije za 140 eur cca za 1 leto.......

Zanima me pa ena stvar, če kdo ve, je možen kak nadzor, me sploh ne zanima na službenih računalnikih, kaj, pač pa časovno koliko časa nekdo dela od doma na službenem računalniku, preko TW, ker mi eni tako jamrajo, da že skoraj verjamem da, so po 12 ur na dan na delu, potem pa še gledam oddaje o elektronskem odklopu, ko eni, res pretiravajo, pa bi moral vedeti, koliko res delajo, da vem, ali moram za njihovo zaščito začeti še serverje ugašati......
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.497
991
113
Prvič slišim za life time verzije, kak link ? Mi v podjetju, kar uporabljamo one verzije za 140 eur cca za 1 leto.......

Zanima me pa ena stvar, če kdo ve, je možen kak nadzor, me sploh ne zanima na službenih računalnikih, kaj, pač pa časovno koliko časa nekdo dela od doma na službenem računalniku, preko TW, ker mi eni tako jamrajo, da že skoraj verjamem da, so po 12 ur na dan na delu, potem pa še gledam oddaje o elektronskem odklopu, ko eni, res pretiravajo, pa bi moral vedeti, koliko res delajo, da vem, ali moram za njihovo zaščito začeti še serverje ugašati......
Rešitve so, ampak preveri GDPR in ZVOP. Kolikor se spomnim, to v SLO ne gre skozi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: matofill

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
lifetime TW 12, pa bi sedaj že imel kaj novejšega da lahko tudi na android naprave prideš, pa je samo še plačljivo letno na voljo.
V čem je fora te liftime in v.12? Se to še da nabavit in za kak denar?
Ker to imajo očitno tudi kitajci s katerimi sodelujem, ker se lahko spojijo izključno samo na v.12. Včasih malo nadležno.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.497
991
113
na win zgleda ok, dost enostavno. Na linuxu pa žal preveč komplicirano za stranko. Odpiranje .sh datoteke preko terminala je še za mene nadležno:)
Ja za vsako stranko posebej je verjetno komplicirano. Jaz imam par "stalnih strank" (žlahta 65+), ki sem jim to inštalirala pred časom in skoz laufa in je zdaj mir - ko kaj rabijo, se priklopim gor.
 
  • Všeč mi je
Reactions: smrkec

ermej

Fizikalc
3. sep 2007
722
29
28
V čem je fora te liftime in v.12? Se to še da nabavit in za kak denar?
Ker to imajo očitno tudi kitajci s katerimi sodelujem, ker se lahko spojijo izključno samo na v.12. Včasih malo nadležno.


Pri tej verziji si še lahko kupil lifetime licenco, potem je pa TW prešel na drug sistem obračunavanja in imajo sedaj mesečno oz. letno naročnino. Se mi zdi da počasi bo vse tako, adobe, autocad,...
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.497
991
113
Rabim, za drugo državo, tako, da mi javi opcijo, potem se bom pa že sam vedel varovati.... Res me pa zanima samo dostop sam terminsko drugo niti ne......
Če se ti zaposleni prijavljajo v neko mrežo (torej imaš npr. AD, imenik, ipd.) potem bi se dalo iz logov kaj pogledati - ampak nisem dost sistemca, da ti znam točno povedati. ;)

Drugače pa imaš hard-core ameriške rešitve za totalni nadzor, npr. https://www.pcmag.com/picks/the-best-employee-monitoring-software
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.667
731
113
Ne rabim, na tem nivoju, še najlažje bi bil, kar kak dodatek za Team Viever ki bi podal ure uporabe, ne zanima me nič vsebina........
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Morda si boš lahko s tem kaj pomagal:
 
  • Všeč mi je
Reactions: matofill