Tanka usnjena denarnica

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.361
9.103
113
Naslednjo definitivno. Razen če mi ta ne bo všeč in gre dalje za darilo komu :)

pa se naj oni potem dalje jebe z njo.

Jaz sem testiral ekster... vzel za hec alu cardholder, noter imam 5 kartic in 20 € gotovine v papirjih. fertig.

aja RFID blocker dejansko dela. , sem mislil da je bolj marketinška fora.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
ti ridge, exter in podobne to bi blo super. Samo kaj ko je treba met tableto proti glavobolu oni jeben plastičn žeton za voziček pa 2€ za burek vedno zraven :)
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.361
9.103
113
tist imam v avtu, kak kovanček., sicer pa v trgovine samo namensko enkrat na 14 dni, ca se čimmanj zapravi...da je več za feršterkarijo in podobno :D
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.323
5.358
113
Prometna je itak od avta, kaj pa vozniška? a imam samo jaz še ta rozno?
 
  • Všeč mi je
Reactions: igi

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.530
8.886
113
Vozniška je pa že zdavnaj tamala. Pa sej za ženske s spotrtbili torbicami ni problem :)
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.323
5.358
113
itak, ampak gledam pač tistole in mi je adijo pamet - to je tko, za zraven.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.305
5.832
113
pri taščici
kaj pa drobižnice? Tisitle predalčki v denarnicah so glih za 3 kovance. Če maš te zadeve v kakšni torbici se ti splača ločeno brobižnico nabavt

mam tako in denarnico brez predala za kovance in se mi super obnese
Imam podobno, Handmade ne je sivilje. Desetletje+ jo že nosim dnevno po žepih. Na eni strani sem sicer izgubil stift "panta" ampak sem ga nadomestil in gremo dalje.
Je pa že lepo zdelana, tako da mogoče kdaj nova...moram vprašat če se dela kaj takega
 
Imam podobno, Handmade ne je sivilje. Desetletje+ jo že nosim dnevno po žepih. Na eni strani sem sicer izgubil stift "panta" ampak sem ga nadomestil in gremo dalje.
Je pa že lepo zdelana, tako da mogoče kdaj nova...moram vprašat če se dela kaj takega


handmade se dobi https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/ https://ustvarjalneroke.si/atelje-stvari-izdelki-s-konceptom-zgodbo/

brez nekih večjih težav. Meni je blo tisto od samsonite ful všeč pa sm si jo nabavu (drobižnico pa tud njihovo denarnico)
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.712
78
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Prometna je v avtu. Ni nobene potrebe, da bi jo nosil v denarnici.

Ko so mi s parkirišča ukradli avto je tako policijo, kot zavarovalnico prvo zanimalo, če imam prometno dovoljenje in oba originalna ključa od avtomobila. Seveda sem vse imel, pa sem vseeno ene in druge vprašal kaj bi bilo, če jih ne bi imel. Povedali so mi, da bi zaradi tega imel bistveno več problemov z razno-raznimi dokazovanji.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.361
9.103
113
ja lazje je, ne more pa biti to ne vem kaj da bi te šikanirali.. itak prometna ne pomeni nič za zlikovca če ga ustavi policija. Itak lahko preveri čigav je avto itd.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.361
9.103
113
v teh card holderjih pač ni prostora za sliko ljepotana in malih ljepotanov. 6 kreditnih pa kak vijolčn in greš v svet.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi