tajska-phuket in otoki

superbejba

Pripravnik
13. dec 2010
34
0
6
Tajska pa res ni šok
smile-1.gif
. Ampak jst tudi zelo priporočam, da prenočišča ne rezervirate v naprej.... bila sem na Koh lanti, v Krabiju, Ao Nang, Raileh beach, Koh Tarutao, Koh samet... nikjer težave
Edino na sametu sem enkrat plačala kar drag apartma, ker je bil nek praznik in je bilo full polno...
 

dejanpra

Pripravnik
9. nov 2010
39
0
6
hvala vsem za mnenja.
vendar ko berem, dobim občutek, da imate vsi bolj avanturistično žilico. MIdva pa bi šla bolj varianto poležavanje na plaži, zvečer hotel 4 zvezdice ali podoben rang, nekaj izletov po okolici, ipd. Se pravi sva bolj turista, ne avanturista.
Se splača takšne hotele rezervirat vnaprej ( cene na internetu se gibljejo od 50-100 in več €) ali se dobi ceneje spodaj.
Nekje sem zasledil, da je baje na Patong plaži na Phuketu zelo močan podvodni tok in da naj kopanje ne bi bilo priporočeno. A to drži?
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.719
82
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Citat:
Uporabnik dejanpra pravi:
hvala vsem za mnenja.
vendar ko berem, dobim občutek, da imate vsi bolj avanturistično žilico. MIdva pa bi šla bolj varianto poležavanje na plaži, zvečer hotel 4 zvezdice ali podoben rang, nekaj izletov po okolici, ipd. Se pravi sva bolj turista, ne avanturista.
Se splača takšne hotele rezervirat vnaprej ( cene na internetu se gibljejo od 50-100 in več €) ali se dobi ceneje spodaj.
Nekje sem zasledil, da je baje na Patong plaži na Phuketu zelo močan podvodni tok in da naj kopanje ne bi bilo priporočeno. A to drži?

Za 1000 do 1200 EUR na osebo za 14 dni na Phuketu - Patong, Karon ali Kata dobiš tudi pri naših agencijah (v najdi.si vpiši iskalni niz "zadnja minuta", pa se ti prikažejo vse agencije) Preveriti pa je potrebno po telefonu, ker tisto na spletu je le informativno.

Gre za paket: odhod iz Munchna, hotel 4*, nočitev, zajtrk in vsi transferji. Kosilo in večerja sicer v lastni režiji, a je smešno poceni in odlično.

Marca letos sem bil dva tedna na Phuketu (čez en mesec bom spet tam
smile-1.gif
) in vsak dan zjutraj in zvečer plaval na plaži Patong (čez dan pa z najetim motorjem (3EUR na dan) križem kražem po otoku) in nisem nikoli ne čutil in ne slišal za kak nevaren tok. Res pa je, da nikoli ne plavam daleč od obale - veliko bolj nevarni so razni čolni, jetskiji itd.

FOTKE s Phuketa
FILMČKI s Phuketa

Sicer sem pa tudi na tem forumu eno REPORTAŽICO objavil in tam napisal še par stvari, ki bi te utegnile zanimati.