Taiwan(Kitajska)

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.841
-456
113
Pa je še nemška zunanja ministrica Baerbockova prišla Kitajski povedat, naj obrne svojo politiko za 360 stopinj.

Kitajska je medtem zavrnila kakršnokoli tuje vmešavanje v Tajvan. Kin je dejal, da je Tajvan del Kitajske, ki “ne dopušča nobenega zunanjega posredovanja in se ne bo odpovedala niti centimetru svojega ozemlja”, poroča nemška tiskovna agencija dpa. “Če druge države resnično spoštujejo načelo ene Kitajske, bi morale zavrniti separatistične dejavnosti Tajvana,” je menil Kin, ki je novinarjem po skoraj dve uri trajajočih pogovorih z Baerbock dejal tudi, da “Kitajska ne potrebuje lekcij z Zahoda”.
 
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N

damirj

Guru
9. maj 2012
4.883
2.111
113
To bo damirj povedal, on ve več o teh kreditih, ki so jih banke dajale za nakup bajt, in ki jih ni bilo treba vrnit. Jaz o tem ne vem nič, jaz sem svoje kredite vse z obrestmi vrnil.
Ampak ker je damirj razlagal, kako je bilo, samo komentiram, da je to bilo to lepo. :) So vsaj ljudje prišli do bajt. Ker danes mlade družine še do garsonjere ne morejo.

Kdo je pa vrnil Bavčarjeve kredite?

Pa kdo bo vrnil kredite, ki smo si jih mi izposodili za Ukrajino? oz, bolje rečeno za ukrajinske oligarhe, ker do navadnih ljudi ta denar itak ne bo prišel. . Od teh pa naši davkoplačevalci res nič niso dobili, (nobene hiše) razen da bomo kredite odplačevali.
evo https://www.finance.si/9006360/EU-o...ila-in-kake-obveznosti-to-pomeni-za-Slovenijo
Torej, kje si se izgubil? Nekaj si pisal, da moram razložiti nekaj kar nisem rekel. Kaj sedaj?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.841
-456
113
Torej, kje si se izgubil? Nekaj si pisal, da moram razložiti nekaj kar nisem rekel. Kaj sedaj?
Nič nisem js pisal, da moraš nekaj razložit.
Nekdo je mene nekaj spraševal, pa sem napisal, da boš ti povedal, ker o tem več veš. No če ne moreš, nič hudega, kar se mene tiče.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.233
5.599
113
Pa je še nemška zunanja ministrica Baerbockova prišla Kitajski povedat, naj obrne svojo politiko za 360 stopinj.
Je bila deležna podobnega sprejema ?

Popoln polom von der Leynove na Kitajskem: Dobila le »oglodane kosti«, Peking zapustila skozi potniški terminal





Useki spet mešajo drek

Ali ko ti GPS ne dela.


Ko bodo Kitajci/Rusi patruljirali po Mehiškem zalivu bo pa spet Kuba 1963 ??
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.233
5.599
113
Borrell si želi evropskih patrulj v Tajvanski ožini.

Visoki zunanjepolitični predstavnik Evropske unije Josep Borrell je pozval k vzpostavitvi evropskih patrulj, ki bi jih sestavljale mornarice držav članic, v Tajvanskem prelivu.

Jaz si pa želim, da gre vrtnar v pokoj (star je dovolj).

Kaj predvsem ZAKAJ naj bi počele evropske patrulje v Tajvanski ožini!? Razen služenja in uklanjanja ameriškim nacionalnim interesom, ne vidim drugega razloga! Ker pa kot Evropejec nimam pravice izbirati svojega predstavnika v Kongres, Senat, Predsednika mi varovanje in služenje njihovim nacionalnim interesom ni pomemebno, še manj mi je potrebno!!!


Borell, od 2015, torej v 8-ih letih, niste bili sposobni zajeziti-resiti množičnih migracij tako rekoč pred vrati- v Sredozemlju, sedaj pa boste pošiljali vojaško ladjevje na drugi konec sveta.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in mr_

mr_

Guru
20. sep 2007
8.965
2.418
113
Jaz si pa želim, da gre vrtnar v pokoj (star je dovolj).

Kaj predvsem ZAKAJ naj bi počele evropske patrulje v Tajvanski ožini!? Razen služenja in uklanjanja ameriškim nacionalnim interesom, ne vidim drugega razloga! Ker pa kot Evropejec nimam pravice izbirati svojega predstavnika v Kongres, Senat, Predsednka mi varovanje in služenje njihovim nacionalnim interesom ni pomemebno, še manj mi je potrebno!!!
Če nimaš pojma zakaj se pol tolko povsod oglašaš?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.652
253
113
pol pa povek resitev za migracije, brez da EU se vmesava v notranje zadeve tretjih drzav?

se pa strinjam, da v tajvanu EU nima kaj dosti iskat. Ampak to verjetno zahtevajo usa, da se jim malo povrne uslugo, da zalagajo UA v EU.