T2-ne beleži odhodnih klicev

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.618
99
48
A še vedno jih ne beleži ??? Jaz sem to že včeri opazu, ampak sem mislu da je kaj kratkotrajnega in da se bodo klici prikazali kasneje...

V centrali se verjetno normalno beležijo, samo v izpisu jih ni...
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
A tebi se tudi ne beležijo? Meni je nazadnje zabeležilo 24.04...in do danes nič več
ne-ne-1.gif
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.618
99
48
Pri meni je bil tudi zadnji klic beležen 24.4. Potem pa do včeraj sploh nisem kam telefoniral če se prav spomnim...
Včerajšnjega klica pa ni zabeležlo... Sem mislu da ga bo naknadno...
 

NavadniNimda

Fizikalc
8. sep 2007
1.070
0
36
Hyde-Park.si
Res je, ne prikazuje porabe od nekega datuma naprej. Prikazovanje porabe na Servisnih se bo uredilo "v najkrajšem času".

Ni pa treba biti slabe volje, saj beleži pa se v bazo podatkov, torej na računu vsekakor bo pravilno.
cool-1.gif
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Ja samo jaz sem odvisen od prikaza na servisnih straneh, kajti na osnovi le tega si delim stroške za posamezno številko. Upam da bo vidno za cel mesec!!
 

NavadniNimda

Fizikalc
8. sep 2007
1.070
0
36
Hyde-Park.si
Ja, napaka je le v prikazu. Naši inženirji za tole delajo od jutra, da čimprej poštimajo tale problem. Torej: v bazi podatkov so vsi podatki o klicih, samo prikazani niso na Servisnih. Ko se to poštima, se bo videlo vse podatke, tko da ni lih treba skrbeti. Hvala za opozorilo - tale forum je zlata vreden!
cool-1.gif
 

NavadniNimda

Fizikalc
8. sep 2007
1.070
0
36
Hyde-Park.si
Tam so bili podatki "preveč optimistično" vnešeni. To pomeni, da jih je treba popucati in uskladiti s stanjem na terenu za naprej in za nazaj. Dokler se to ne uredi stoprocentno, tega ne bo na webu. To je bolje, kot da so napačni podatki, ne?