Symbian S60V3

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Tukaj lahko postavljate vprašanja, ki se tičejo Symbiana S60 tretje generacije.

Mene zanima naslednje:

Telefon mi pri nalaganju nekaterih aplikacij napiše: "Zahtevani dostop aplikacije ni dovoljen." Kaj naj bi to pomenilo? Aplikacijo sem signal.

Certifikat je potekel pomeni da aplikacija ni signina. Če je dodano zraven še nekaj o datumu, je verjetno že pretekel certifikat.

Ali mi lahko kdo razloži za moj problem?
 

Ales

Pripravnik
7. avg 2007
403
3
18
Lichtenwald
Pred dvema dnevoma sem si update-al E50 na najnovejši firmware. Ker mi pri backupu ni povrnilo vseh programov, sem si jih moral ponovno inštalirati. A glej ga zlomka - nekaterih nisem namestiti zaradi obvestila, da je certifikat potekel. Težavo sem rešil s tem, da sem premaknil nazaj datum v telefonu in težav ni bilo več.
 
22. jul 2007
12.818
1.318
113
123
mene pa zanima zakaj ne morem ponovno naložiti nekaterih aplikacij kot npr. fring, smartmovie, katere sem že enkrat imel na telefonu pa sem jih odstranil, sedaj pa mi telefon nekaj teži o neveljavnosti certifikata ter da ta aplikacija že obstaja v telefonu čeprav sem naredil tudi reset telefona(e-61)LPWWY
confused-1.gif
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.287
351
83
V mojem primeru pomaga izklop preverjanja certifikatov:

Pojdi v Menu-Tools-Application Manager-Options-Settings

Potem pa premakni Software Installation na All in Online Certificate Check na Off.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.346
677
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Prestavi uro oz. datum za kaksen mesec, dva tri nazaj... namesti te aplikcaije, ki ti jamrajo in potem spet vrni datum na trenutnega...


Ce pa je kaksna druga napaka je pa tukaj nekaj nasvetov >> KLIK