Sydney - letalska karta

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Sydney 22.6. - 1.7.2014 (lahko tudi 2.7.2014)

Najceneje z enim prestopom sem našla za 1.100eur... nisem pa ravno "doma" v tem iskanju. (Benetke-Dubai-Sydney)
Če se kdo bolj spozna na to... HVALA
roza.gif
 

der_Alte

Fizikalc
21. jul 2007
2.063
10
38
Zemlja
alte.aufbix.org
Ja, to letiš z Emirates. Priporočam. A-380 je kul. Sem letel ravno na tej relaciji. Pazi samo na čas prestopanja v Dubaju.

Še nekaj, tja grede sem sedel ob oknu. Lep razgled nad Avstralijo. Imaš mir. Nazaj grede sem sedel ob prehodu, da sem čimprej šel z letala (prestop v Dubaju). Dobro je, ker lahko raztegneš krake in se razmigaš. Slaba pa, da kar naprej vstajaš, ker bi druga dva potnika rada šla na wc, itd.

Pojdi na Momondo in poišči.

Je pa tako, da te nekaj stane tudi pot do Benetk in parkiranje. V petek grem kar z Brnika, je pa res, da bom šel čez Bruselj, Abu Dhabi in Singapur.
tongue-1.gif


PS. Čevlje čimbolj ohlapne, ker ti noge otečejo pri vsem tistem sedenju. Jaz sem si moral poletne mokasine povsem odpet in sem že razmišljal, da jih sezujem.

PPS. Ne pozabi na vizo!
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Ujebela, imaš ti prestopov! Greš si še kaj vmes pogledati...ali jih imaš zato toliko, ker si tako dobil najcenejšo karto?

Ja, za vizo vem, ampak jo je menda mogoče naročiti kar po elektronskem sistemu!!
Si jo ti tako naročil? Je šlo brez kakšnih težav?
Ker kolikor piše, je ta viza BREZPLAČNA! Če jo naročiš "Normalno" v pisni obliki, pa stane 75 AUD!!
 

der_Alte

Fizikalc
21. jul 2007
2.063
10
38
Zemlja
alte.aufbix.org
Če si državljanka članice EU, potrebuješ samo e-Visitor viso (imam subclass 651). Greš na spletno stran, oddaš zahtevek in čez nekaj dni dobiš odločbo v PDF. Natisneš si ga za referenco in to je to.

Glede prestopov, kaj pa vem, nisem jaz urejal kart. Je pa res, da sem vztrajal, da v petek letim z Brnika. Nisem imel časa za pot do Benetk. Jaz se pustim dostavit do destinacije, tam poberem denar in grem domov.
grin1.gif

Je pa res, da bom po Brisbanu še en teden v Singapurju.