Svetovno prvenstvo v rokometu

Car

POSTman
4. avg 2007
8.320
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Za nami sta že dve tekmi. Če smo prvo zmago pričakovali, je druga proti Poljakom, vsaj način, kako smo zmagali, presenečenje za vse. Že naslednja tekma bo pokazala, če je šlo samo za svetel trenutek ali pa je ta repka res dobra klapa z dobrim selektorjem, po katerem so, btw. pred prvenstvom zelo pljuvali.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.320
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Dons spet z lahkoto!
V petek trenutek resnice proti Špancem.
Pote so že blizu četrtfinala, takrat pa bo mogoče že dovolj velik uspeh, da boste to zaznali in kaj pokomentirali. Je pa večja verjetnot, da se boste zbudili, ko bodo pušnili.... :cool:
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.801
78
48
Mene pa zanima, kje se da spremljati še ostale tekme (razen na netu).... kot sem videl, Sport Klub in Sport TV nimata nič na sporedu (operater Telemach).
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.588
288
83
www.kacnje.eu
Dons spet z lahkoto!
V petek trenutek resnice proti Špancem.
Pote so že blizu četrtfinala, takrat pa bo mogoče že dovolj velik uspeh, da boste to zaznali in kaj pokomentirali. Je pa večja verjetnot, da se boste zbudili, ko bodo pušnili.... :cool:
Spremljamo, brez skrbi. Verjetno se bo debata začela, ko nas bodo sodniki ogoljufali ali pa bomo "pušnili kakšno tekmo na polno".
Šalo na stan. Mene so do sedaj pozitivno presenetili s pristopom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.164
2.258
113
A kdo spremlja ta rokomet bolj razširjeno? Torej da ne gleda samo naših tekem. Namreč kaj me zanima, a so ti Španci res tako dobri?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.164
2.258
113
Nimam pojma, škoda da jih včeraj niso Poljaki nabili ali pa vsaj remizirali...