SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.034
118
63
Doma
Ja, moram v salon da vidim kaj in kako je z radarskim tempomatom. Kamera je oz 360 pogled je tudi v planu in akustična stekla... Men je mal hecen konfigurator ker ponuja opremo katera je že v paketu. 4x4 je tko da je pol treba 200KM da se kulturno pelješ kot praviš, mam mal klanca doma, ampak za 3x na zimo? Mislim da se ne splača dat 2,5 jurja za to?
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Če imaš kljuko zaradi čolna, potem kar vzemi 4x4. Za one male prikolice iz Bauhausa pa ne rabiš. :)

Sem pa šel pogledat opremo in se mi zdi kar nenavadno, kako malo asistenc je pri nižjih opremah. Danes bi pričakoval Lane Assist že povsod, pa je šele pri L&K naprej, radar je šele od Style naprej itd...

Avto morda v osnovi ni drag, te pa (po stari VW tradiciji) še potem fajn ocurijo, da nekako zgleda.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Seba81

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.373
155
63
Malo poglej, da nima Style več opreme, ki jo želiš kot pa Sportline. Radar tempomat je že ena takih.

Sami imam takole:
1615110609655.png


Če si kje iz Lj oziroma tja proti Trebnjem, se lahko enkrat dogovoriva in malo v praksi vidiš kaj in kako.

Je pa to letnik 2019, konfiguracijo pa sem malo delal z MTL ovo pomočjo. Kaj drugega kot je, še nisem vklapljal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Seba81

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.819
113
Ja, moram v salon da vidim kaj in kako je z radarskim tempomatom. Kamera je oz 360 pogled je tudi v planu in akustična stekla... Men je mal hecen konfigurator ker ponuja opremo katera je že v paketu. 4x4 je tko da je pol treba 200KM da se kulturno pelješ kot praviš, mam mal klanca doma, ampak za 3x na zimo? Mislim da se ne splača dat 2,5 jurja za to?

jaz imam style in je bil radar serijsko...

drugače pa poglej kake imajo akcije za avte iz zaloge. ker prišparaš kar nekaj jurijev pa ne čakaš pol leta...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Seba81

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.034
118
63
Doma
Ksz:, bil danes v salonu za Kodiaqa. Aktualni model ni več trenutno mogoče naročiti, umaknjen je iz konfiguratorja
zaradi bližajočega faceliftanega modela, trenutno izdelujejo samo za že znane končne kupce, prodajalec mi pravi
da tudi zaloge ni:sprasujemse:.
Glede novega modela mi tudi ni znal povedati kdaj bodo začeli pobirati naročila in kdaj bodo znane cene...
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.050
1.458
113
39
Znotraj zlahte se išče nekaj takega kot je naslov teme.. In ker se bo vozila bolj 1 ali 2 osebi v avtu mislim da je Volvo xc40 za 28.000 eur v akciji dobra izbira..
T3, avtomatik..
Kaj pravite?
 
  • Všeč mi je
Reactions: turbobitch in tony

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.034
118
63
Doma
Saloni so izropani. Ne vem niti, če sploh še imajo testne avte.
Ja, je bilo trgovcu kar nerodno ker ni imel nobenih informacij niti nobenega avta za pokazat. Ponujajo mi Tiguana, je dražji od Kodiaqa, pa tudi paketi opreme so kar nekaj. Če vzamem webasto mi pogojuje zimski paket in navigacijo:nigladek: in s štartnih cca1200€ prideš na cca2500€. Še dobro da se mi ne mudi, imam pa občutek da bo FL Kodiaq cenovno enak s Tiguanom...
 

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
sem imel zadnjič malo cajta pa sem šel kodiaka gledat...en sam v salonu in še ta prodan. prodajalec čaka na informacije glede fejslifta. v roku meseca. osebno mi je bil model sportline všeč, a realnost useka, ko se dejansko vsedeš v te famozne športne sedeže...heh, če si velik 2 metra, ti sedeži niso zate :) ker žulijo. razen, seveda, če si nebeška lojtra in in imaš pol metra čez ramena. tako da če bi že...bi style. in pač pogledal skozi prste tistim spojlerjem spredaj, črni maski in zadnjim fejk izpuhom.
da pa 150 konjev ni dovolj za avtomatika...???? pa saj ni treba v vršič letet 100 na uro :)
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.819
113
150 konjev, avtomatik, 4x4 ima prazen 1800 kil

Ko smo cela družina s prtljago moram vzet 100m zaleta za kamionom, da ga prehitim. Pa pred manevrom ga vržem v S, da še malo bolj rohni. Še baba se reži kako nikamor ne gre ampak taka je realnost.

Drugače ajde, se da.
 
  • Všeč mi je
Reactions: CLIO15 in Bakki33