SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.606
5.803
113
Praktično če se držimo SUV teme imaš brez hibridne tehnologije na voljo samo VAG 2.0 Tdi, Kio (Spotage) ter VAG 1,5 samo če je ročni menjalnik in seveda kar ponuja kitajec v obliki 1,5 mitsubishijevega motorja. Sem kaj zgrešil? Vse ostalo je že hibridno.

P.S. Tudi jaz bi se ognil baterije v kuferamu, če le ni Toyota.
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.111
643
113
Pa so ok 1.4 mašine? Vdim da jih je njavečk v Gte oz. v kombinaciji z blagim hybridom.
To je "stara" mašina zdej so vsi 1.5Tsi.
Z avtom nisem imel nobenih težav zdej v 7ih letih. Edino kar sem zamenjal je bila kljuka oz. stikalo za odpiranje prtljažnih vrat.
poraba nekje od 6 do 7 odvisno kdo vozi.
dejansko še ni 100%, da se bo avto menjaval ravno zaradi tega ker vse štima.

nočem pa hibrida kupit. če je hibrid, pri men odpade.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gamero
2. jul 2020
4.878
6.395
113
Blagi hibridi so ok, tudi morebitni strošek menjave ali popravila baterije ni pretirani. Ostalo pa je seveda odvisno od znamke do znamke in modela do modela.

 

tony

Guru
23. jul 2007
9.590
1.455
113
Problem nemških hibridov je debilna zasnova (nalašč taka? so jo delali strojniki iz Janez Levca? Oboje?) in programirane okvare elektronike (dejansko se z delovnimi cikli vrti programski števec in ko pride na minus (kot nekoč Vsevedovi posti na Suxu...) ti reče: je.bi se in neha delat)...

Nein, danke.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.066
136
63
okolica mesta
Blagi hibridi so ok, tudi morebitni strošek menjave ali popravila baterije ni pretirani. Ostalo pa je seveda odvisno od znamke do znamke in modela do modela.

Meni je ravno avto el. rekel, da je največ zajebancije in njadražje popravljati hybrida. Raje električarj pa še ceneje je.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony