Sušilni stroj

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
78
48
A si pogledu,da to k sem dal link,Ni sušilni stroj ampak pralni stroj z avtomatskim doziranjem?Sušilca že mam...itak ga Ne bom menjal...Jst imam pa 7 let garancije...in tud vrti v obe smeri
smile-1.gif
 
Citat:
Uporabnik MieleFan pravi:
A si pogledu,da to k sem dal link,Ni sušilni stroj ampak pralni stroj z avtomatskim doziranjem?Sušilca že mam...itak ga Ne bom menjal...Jst imam pa 7 let garancije...in tud vrti v obe smeri
smile-1.gif


eeee, mam pitanje....

alora stvar ima dozirni sistem za tekoče detergente. tekolih detergentov se ne daje v dozirne posode, ampka v žogico in to v boben, ker drugače se sčasoma zadeve zapacajo, zaredijo alge, bakterije in vsa svojat in potem je treba kake cevi, zamenjat očisititi itd. kako ima ta stroj urejeno čiščenje cevi, dovodov, za te tekoče detergente, da se recimo ne naredijo obloge? kako ima to urejeno, če to mogoče veš?
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
78
48
Sem se ravno to pozanimal pr serviserju za Miele.K se poznam z njim.Reku je,da Miele po doziranju vsakič sproti splakne,da se ne zapače in ne nastanejo nevšečnosti.Pr Bosch in Siemens je tud podobno.Ene 2 let nazaj,je znanec kupil tega Siemens k sam dozira.In je reku da do zdej še nobenih problemov.Deluje tako kot mora. Če se odločim za menjavo,bo Miele ta k sem dal link mal prej
smile-1.gif
.
 

JosipBroz

Fizikalc
10. sep 2007
1.324
0
36
Citat:
Uporabnik matej_ pravi:
@odisej:
Ker je po 7ih letih crknu sušilec Gorenje, sem za 270€ kupil Bekota.
Edini pogoj je bil 5let garancija, pa da je najcenejši.
Glede na to, da ga imam že od decembra 2015, super dela, boljše kot stari, tudi ogreje ne več tolko prostora (kar me sicer ne moti - velika kopalnica).
Posuši cca. 10x na teden od tega 3x med tednom, ostalo med vikendom.
Po petih letih ne pričakujem od njega več kaj, ko bo po koncu garancije crknu, grem po drugega s pogojem najdaljše garancije.

Posuši konkretno in tudi kvalitetno. Kadar perem jaz (ne žena) se pere vse po vrsti in suši vse po vrsti - se pravi ni pretiranega ločevanja cot.

Aja pa imam ga na Gorenjevem pralnem stroju, naj bi bojde dokupil neko podlogo, ampak je nimam. Dol še ni padel
smile-1.gif


lp
Naredil sem popolnoma enako kot ti, samo, da že leta 2010. Kupil najosnovnejši Beko s 5 letno garancijo. Stroj in sušilec. Ima vse funkcije, ki se realno sploh potrebujejo (timer, nižja temperatura za občutljivo perilo,..). Cena je bila cca. 250 EUR po kosu. Ko ta dva izdahneta, kupim spet nekaj poceni, s čim daljšo garancijo.
V primerjavi z Miele sem prišparal 2 jurja, ki sem jih raje zapravil za kaj drugega. Ampak vsakemu svoje.
Tukaj sem pač razmišljal zelo racionalno, za razliko od drugih stvari (avto, hifi, ...).
redface-1.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik JosipBroz pravi:
Citat:
Uporabnik matej_ pravi:
@odisej:
Ker je po 7ih letih crknu sušilec Gorenje, sem za 270€ kupil Bekota.
Edini pogoj je bil 5let garancija, pa da je najcenejši.
Glede na to, da ga imam že od decembra 2015, super dela, boljše kot stari, tudi ogreje ne več tolko prostora (kar me sicer ne moti - velika kopalnica).
Posuši cca. 10x na teden od tega 3x med tednom, ostalo med vikendom.
Po petih letih ne pričakujem od njega več kaj, ko bo po koncu garancije crknu, grem po drugega s pogojem najdaljše garancije.

Posuši konkretno in tudi kvalitetno. Kadar perem jaz (ne žena) se pere vse po vrsti in suši vse po vrsti - se pravi ni pretiranega ločevanja cot.

Aja pa imam ga na Gorenjevem pralnem stroju, naj bi bojde dokupil neko podlogo, ampak je nimam. Dol še ni padel
smile-1.gif


lp
Naredil sem popolnoma enako kot ti, samo, da že leta 2010. Kupil najosnovnejši Beko s 5 letno garancijo. Stroj in sušilec. Ima vse funkcije, ki se realno sploh potrebujejo (timer, nižja temperatura za občutljivo perilo,..). Cena je bila cca. 250 EUR po kosu. Ko ta dva izdahneta, kupim spet nekaj poceni, s čim daljšo garancijo.
V primerjavi z Miele sem prišparal 2 jurja, ki sem jih raje zapravil za kaj drugega. Ampak vsakemu svoje.
Tukaj sem pač razmišljal zelo racionalno, za razliko od drugih stvari (avto, hifi, ...).
redface-1.gif
2 jurja lahko recimo zapraviš za kvalitetne nove cote, da ne nosiš 100x prepranih puloverjev.
 

yamahafazer

Fizikalc
15. mar 2010
1.597
68
48
2000 jurja je za nekoga drobiz, za drugega pa celo premozenje. Za alter snobe pa must have