Surovo ravnanje v zasebnem zavodu za varstvo otrok Kengurujčki

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.137
113
ž

tebe res pegla neki, kaj ma zlata z vsem skupi? kolkor je en izmed fotrov napisal, je v vrtcu ni že kako leto (najbrž zato, ker ni mogla več prenašat, kar se je dogajal). čebovanje je mela čez BRANKA (ljubše ji je, če jo tko kličeš)
Kaj sta vidva z nuhanovićevo v žlahti? Ali z branimiro?
BTW. Za cakića so tudi najprej vsi forsirali da je Štefan.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.977
5.703
113
blizu močvirne prestolnice
V glavnem Luka je lepo napisal. 3 +otrok bo tako ali drugače pokazal, če je kaj narobe. Mogoče povedal, mogoče s čudnim obnašanjem. Je pa res, da je vse na starših ali vidijo ali pehajo za ne pomembnimi stvarmi.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Prav imaš naš ta večji (tli leta) je poleti lepo razložil stricu, ki ga je vprašal če poleti tudi hodi v vrtec, da je fajn v vrtcu in da se veliko igrajo - pa je bil od junija do septembra doma. ;)
 

sandichamp

Pripravnik
10. avg 2007
468
16
18
So taki primeri ja. Enega otroka sem imel na Galjevici drugega pa v Novih Jaršah. Potreboval sem približno 1 uro dopoldne in 1 uro popoldne, da sem ju razvozil. Za nobenega pa nisem dobil vrtca, kjer je bila prva izbira. Tudi letos veliko otrok na Galjevici ni dobilo vrtca v jaslih.

LP Sandi
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.977
5.703
113
blizu močvirne prestolnice
Se strinjam. Ljubljana ima kar dobro pošlihtano, res pa je tu nekdo, kater "poštenjaku" celo vleče, saj je "poštenjak" nedolžen, no vsaj za njega.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
So taki primeri ja. Enega otroka sem imel na Galjevici drugega pa v Novih Jaršah. Potreboval sem približno 1 uro dopoldne in 1 uro popoldne, da sem ju razvozil. Za nobenega pa nisem dobil vrtca, kjer je bila prva izbira. Tudi letos veliko otrok na Galjevici ni dobilo vrtca v jaslih.

LP Sandi

Veš kaj, samo, da je vrtec, tud moj fotr je mene v en vrtec, brata v drugo šolo...huje je, k žena živela 4 leta v Lj z začasnim prebivališčem, jest dosti več, kot 30 s stalnim v Lj, pa nisva dobila, ker ima nek štajerski par ali kdorkoli, ki ima tu dve leti stalno prebivališče prednost pred tabo, ki si tukaj celo življenje, žena pa 1km od Lj in takrat 4 leta začasno v Lj. Ne da nisem dobil vrtca prve izbire, sploh dobil nisem. Aj vrjem ti men, da bi tud jest raj 2 uri zgubu v gužvi :nazdravje:
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
https://siol.net/novice/slovenija/lastnica-kengurujckov-vzmetnica-je-sama-padla-na-deklico-480150
"Vzmetnica je sama padla na otroka"

Ob posnetku, kjer je otrok zavit tudi čez glavo v histeričnem joku ležal pod vzmetnico, je dejala: "Jaz sem otroka samo dala v posteljico, vzmetnico pa sem dala samo pokonci, da ne bi lezla po mreži. Potem sem jaz odšla od doma, njena odgovornost pa je bila, da je poskrbela za varnost otrok. Mene ni bilo doma."

Lastnica je izrazila prepričanje, da je vzmetnica na otroka padla, ker se je ta premikal. "Otroka sem dala v posteljico, pokrila, zavila in šla. Rok mu nisem zavila, samo pokrila sem ga in šla. Če je bila deklica nemirna, se je vzmetnica mogoče prevrnila," je dejala.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.568
684
113
toti Maribor
Glej. Če ti otrok hodi domov dehidriran, zakaj tega ne poveš takoj. Ne pa da čakaš, da nekdo da nekaj v javnost, potem pa ti: ja, ja saj naš otrok je tudi......
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic
I

Izbrisan uporabnik #488


ZLORABA OTROK Zasebni zavod Kengurujčki: Je sistem zatajil? "Deklica je bila nemirna" "Vzmetnico sem dala pokonci, da ne bi po mreži lezla ven. Če je bila nemirna, se je mogoče prevrnila." Vzmetnica naj bi tako sama padla na otroka, ki se je prerival, vendar je na posnetku vidno, da je bil otrok ob rob posteljice zatlačen z drugimi blazinami in da prostora za vzmetnico ni bilo. Vrečarjeva še trdi, da je bila deklica nemirna in da je sama povzročila, da ji je vreča v katero je bila zavezana, zlezla v glavo. V vreče in rjuhe so jih zavijali "zaradi varnosti in da jih ne bi zeblo, celo starši so želeli, da jih damo v žakelj."

se že čuti vpliv migrantov tudi po vrstcih, rute, vreče, rjuhe...tak je to
 
  • Všeč mi je
Reactions: miflo

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Seveda poveš, takoj naslednji dan in potem še ene 3x, potem rešiš težavo drugače, v skrajnem primeru s prepisom v drug vrtec. Ne greš pa s tem na tednik, poptv in inšpekcijo. Če si vsaj približno normalen.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Seveda poveš, takoj naslednji dan in potem še ene 3x, potem rešiš težavo drugače, v skrajnem primeru s prepisom v drug vrtec. Ne greš pa s tem na tednik, poptv in inšpekcijo. Če si vsaj približno normalen.

Ja ampak na tak način rešiš zgolj težavo za lastnega otroka za druge pa ne. In nekaterim je to sicer povsem dovolj, spet drugim pa ni. Je bilo pa že mnogokrat dokazano, da če hočeš kakšno svinjarijo dejansko rešit hitro in konkretno pa zaradi pomanjkanja odgovornosti ter slabega/počasnmega dela naših organov skorajda ni druge kot pa inšpekcije in mediji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic