Styling Hunters

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
30
48
Citat:
Uporabnik makedonc pravi:
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2344555

cheer.gif

pazi ti to:

"v ceno je vključen samo audiosistem avto podarim."
hysterical-1.gif
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Sej če šteješ avtoakustiko + avto cena ni tako zelo pretirana. Taka predelava košta po tamalm ene 2500€
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Če ne drugega, je vsaj po pravici povedo...
Takle avto se na avto.net-u prodaja (isti letnik, oprema, pa km nekak isti) za cca. 3k€...

Če ne drugega, lahka vsaj avto pol prodaš, ko odmontiraš vso muzko ven, pa prodaš še zvočnike, pa greš mogoče v +
evil.gif
.

Drugač je pa avto kokr tok lepo zrihtan. Glede na to, da je 100 konjski motor, ga je lepo zrihtu. Sami ste vidl extreme s 1.2 mašino, pa za 300kg plastike gor...
bonk.gif
 

Gresnik

Pripravnik
1. sep 2007
341
0
16
no tule okrog se tut sam nebi smejal kaj preveč. to pa zato ker sem tut sam navdušenec nad akustiko. avto ne zgleda slabo, predn sistem se mi zelo dopade. basi so mi pa rek kr neki skup nametani. drugač je pa res lepa montaža, se vidi da je delo nekdo ko ve kaj dela
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.462
1.190
113
pa pride s tem avtom skozi tehničnega?
glede na velikost zadnjih zvočnikov bi pričakoval da bi moral obvezno vgradit piskača za vzratno prestavo
hysterical-1.gif

pa saj nič ne vidi nazaj
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik Gresnik pravi:
no tule okrog se tut sam nebi smejal kaj preveč. to pa zato ker sem tut sam navdušenec nad akustiko. avto ne zgleda slabo, predn sistem se mi zelo dopade. basi so mi pa rek kr neki skup nametani. drugač je pa res lepa montaža, se vidi da je delo nekdo ko ve kaj dela

Bassi so zato tko skup vrženi, ker drugač bi litraže za box zmankal. Glede na to s kakšnim stilom je tole predelano, bi rekel, da je kakšen Mark (radiovlili) delal. Tud Sergio je imel podobno ql zrihtanga Bravota.

Sem pa tko nahitr zmetal cene skup....
- avtoradio Bremen (mislim da je no...): 585€
- 3 x Vpc prednji sistem: 780€
- 2 x Vpw suba: 800€
- kabli: 200€
- ostali materjal + delo: precej
-----------------------------------------------------------------------


V bistvu je tole cenovno kar pri treh jurjih + feltne + usnje ... avto sam po seb je v tem primeru še celo pocen
grin1.gif
Uglavnm ni primerjave z raznimi hondaši, ki samo za plastike zapizdijo cene za +5k.
 

Gresnik

Pripravnik
1. sep 2007
341
0
16
kolker js sceno poznam bi tut kr sigurno trdil da je radio vili to delo. res je ni poceni tak setup

edin to se mi mal čudno zdi da nisem kablov vido v zvočnike ko sem si to ogledoval ???