Styling Hunters

Steve

Guru
13. avg 2007
9.947
1.833
113
aja CE tablico ima? no potem je vse možno
aplauz.gif
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
1.jpg


Ay, o tem stroju je tema dolga sto strani na avtomobilizem.com
shocked-1.gif


Saj predelan je hudo, samo kdo bo zdaj to kupil??
confused-1.gif


Opombe: Komplet predelano vozilo, homologirano, mat črna barva, suicide zadnja vrata (odpiranje navzven), 20" platišča na 225/30/20 pnevmatikah (mar ni ravno obratno
smile-1.gif
, zadnje klopi ni, namesto klopi ozvočenje, avto tekmuje po celi evropi in dosega vrhunske rezultate.

 
Nazadnje urejeno:

Gresnik

Pripravnik
1. sep 2007
341
0
16
ok mislim da eni pa res nimate kaj za delat. če je pa ta avto za to temo pol je pa bolše da cela sloveija fura stock avte!!! če pa iščeze napake v oglasu zato da lahko tu pametujete pol pa tk brez veze!

sam limam tu velik avtomobilov samo to me pa res pogreje!
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
30
48
"20" platišča na 225/30/20 pnevmatikah (mar ni ravno obratno)"

je kr pravilno napisano

pnevmatike so gume
platišča so felne


morete pa vedet, da je to extremni stayling, ki je namenjen tekmovanjem in se avto za vsakdanjo vožnjo skoraj ne uporablja ... mat črna barva pa zato, ker je to zelo redko videt na avtomobilih in ker je tematika avtomobila kao pimp/gang car

in ta audi definitivno ne spada v tole temo
wink-1.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Maja...men gre tud na [censored]...Benady-ja linčat pa mu zbrisat post.

Ta tema he hall of shame in ne hall of fame, kar si za te zmazke želijo lastniki.

Audi ne spada sem notr, tud če je showcar. Tudi DLS beatle in RadioVili Astra ne spadata sem notr.
 

DaDek

Zelenc'
26. feb 2008
8
0
1
zakaj že ne spada? saj pa je registiran in vozen.. v čem je problem? ker ni gor špar tuning dodatkov? al ker je predelava vredna 10x več kot imate nekateri tukaj vreden avto?
 

Silvio

Pripravnik
11. okt 2007
689
1
16
Citat:
Uporabnik Nobody pravi:
"20" platišča na 225/30/20 pnevmatikah (mar ni ravno obratno)"

je kr pravilno napisano

pnevmatike so gume
platišča so felne

To je verjetno vsem jasno, ampak imaš ti feltne na gumah, ali obratno...
smirk-1.gif
 

Silvio

Pripravnik
11. okt 2007
689
1
16
Samo zagovarjam Benady-ja, ki mu je Nobody (ki redno prehitro bere, za replayat si pa vedno vzame čas) zabistril...