Styling Hunters

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
ROFL@meglenke.
hysterical-1.gif
 

zgrabljenec

Fizikalc
4. sep 2007
1.524
0
36
MS ali LJ
ksz

Pa kaj je s folkom, ki tole daje na avto? Kako jih ni sram se v tem vozit? Ampak tile lastniki takih avtov potem še zelo ponosno razkazujejo svojo "umetnino" pred kakšnim lokalom! Kakšen je IQ tega folka? A sploh kaj premišljujejo? Prav na kozlanje mi gre (tema ima res odvajalni učinek), ko sem pogledal zadnih nekaj slik! Se mi samo zdi, da nekaj časa nazaj še ni bilo takih primerkov, kot zadnjih nekaj mesecev? Ok, bili so že res hudi zmazki, tole kar se zdaj lepi sem gor, je pa res samo za v stiskalnico, saj še "zbiralci starih kovin" tega ne bi vzeli, ker bi jih bilo sram! Koliko denarja (no, saj tale poliesterska sranja zadnje čase niso več draga) človek vloži v avto in naredi en kup dreka iz avta, ki bi 100x lepše izgledal na originalnih 14" z pokrovi!

rolleyes-1.gif
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
35
Folk je enostavno retardiran.. druge razlage ni. Že ko vidiš šoferja, vidiš, koliko je ura.

Se pa jaz isto sprašujem zmeraj, ko zagledam take "umetnije"
uf-1.gif
 

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
36
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Najboljši so tile srednješolci, zgleda čisto navdušeni
rolleyes-1.gif

Vidim to jaz pr 15 letnikih ko so čisto mokri med nogami, ko vidijo staro opel vectro z nalepko na tanku, 14 col feltnami (najbolj grde kaj jih je) in alu wingom odzadaj. Če ma še šarkija pa doživijo orgazem.
13.gif
 

Joshua

Fizikalc
8. mar 2008
1.071
0
36
Ob stezi
Vidim to jaz pr 15 letnikih ko so čisto mokri med nogami, ko vidijo staro opel vectro z nalepko na tanku, 14 col feltnami (najbolj grde kaj jih je) in alu wingom odzadaj. Če ma še šarkija pa doživijo orgazem.
13.gif


[/QUOTE]

hysterical-1.gif
 

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
36
Smo že trije. Ma ne vem kaj folku naredi da to nardi iz avta. Žalostno je še to, da se pol ponosno vozi okol OŠ in peca 11 letnice, ki jim je to dejansko všeč.
Rajš mam svojo 206-tko z 14 colskimi navadnimi feltnami kot pa ta zmazek.