Styling Hunters

pikica

Fizikalc
28. jan 2008
5.759
1
36
36
img007.jpg
 

pikica

Fizikalc
28. jan 2008
5.759
1
36
36
ne ne, ni bil pugi...mislm da je bila ibiza...ne vem
smile-1.gif
pugijov je pa itak škoda za tole
 

move

Pripravnik
9. apr 2008
77
0
6
Cypress Hill
Tisti oražni punto je parkiran na Vojkovi, nasproti gasilcev, največja cvetka (poleg različnih nians oražne barve na odbijačih) so štirje (ja, štirje) rori zadaj. Kadi se tako ali tako iz enega, max. dveh. Vozi ga pa mamica južnega porekla. It figures.
rolleyes-1.gif
 

move

Pripravnik
9. apr 2008
77
0
6
Cypress Hill
Jap, mamica, stara tam od oka cca. 40. Zadnjič sva se s kolegom ustavila pri teh blokih, da je v miru skadil čik (v mojemu avtu kajenje odpade!) in sem jo videl kako se je pripeljala s hčerko. Parkirala je pa tudi no...hm bolj za silo.
 

pikica

Fizikalc
28. jan 2008
5.759
1
36
36
zakaj sm js mislna da ma to kak jebach?(lih poznam enga iz unih blokov, pa sem skos mislna, da je njegov)
 

GFors

Pripravnik
12. okt 2007
406
0
16
Obišči stran
Citat:
Uporabnik move pravi:
Tisti oražni punto je parkiran na Vojkovi, nasproti gasilcev, največja cvetka (poleg različnih nians oražne barve na odbijačih) so štirje (ja, štirje) rori zadaj. Kadi se tako ali tako iz enega, max. dveh. Vozi ga pa mamica južnega porekla. It figures.
rolleyes-1.gif

Tega punta in eno alfo 147 je Avto Triglav kot vizualno atrakcijo pripeljal na avto salon, se mi zdi da leta 2001. Oba sta original predelava od Cadamuro design, s tem da sta motorja ostala serijska (punto 1.2 60HP in alfa 1.6 100HP). V originalu je imel punto gor 17 colska platišča, tako da je malce bolj skladen deloval kot zdaj, še posebej, ker je spredaj poširjen, tele original feltne pa pridejo bolj notri, kot aftermarket.

Ta ženska je prva lastnica. Avto je pa zadela na dvorišču Avto Triglava že prvi dan, ko ga je prevzela. Mislim, da je bla cena takrat okrog 4 miljone, kar je blo za puntota že takrat ogromno denarja (HGT je bil nekaj čez tri milijone SIT).
stupid-1.gif
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
hysterical-1.gif
4 mio SIT...
Če se prav spomnim je bil po ceniku HGT 3,5 mio, Abarth pa verjetno že blizu 4 mio (sklepam, popravite me, če se motim, mislim pa, da se pri nas sploh ni prodajal). Ni mi edino jasno, kje je potem dobila feltne. A niso te od Abartha?
 

move

Pripravnik
9. apr 2008
77
0
6
Cypress Hill
4 milijone? Za običnega puntiča z 10 kg odvečne plastike? WTF? Če mi ga dajo ga peljem direkt na odpad alpa menjam za serijskega puntota. Stock je zakon, no mogoče z kakšno diskretno predelavo
cool-1.gif
.