Styling Hunters

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.455
15.450
113
meni je pa smešen s to rumeno nalepko čez srebrn avto, pugi 207cc rossi the doctor edition....
aplauz.gif
 

dominic

Pripravnik
18. okt 2009
191
0
16
42
kaj pa fali avtu, kot to da je malce rizast, je narejen v neki skladnosti...in koliko sem ga videl v zivo je narejeno tako kot se mora bit...ne recem, to obdobje je mimo, vendar avto definitivno nima napacnega styliga...ker na cesti so se dosti, dosti hujse zadeve...
 
Nazadnje urejeno:

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Murska Sobota in Opel..... itak
smile-1.gif

Se opravičujem za off-topic, ampak - a obstaja kakšna racionalna razlaga zakaj v Prekmurju tako božansko častijo Opla? Je (bila) kakšna tovarna, ki je sodelovala z Oplom, kot recimo naveze Revoz - Renault, Cimos - Citroen?
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Prej je po moje povezava s tem, da je včasih (in še danes seveda) veliko ljudi tam hodilo delat v Avstrijo, kjer so si lahko privoščili izmed nemških avtov samo Opla, to pa je postal nek statusni simbol.

Samo ugibam, tudi mene zanima v čem je vzrok. Ravno danes kolega iz Prekmurja dal sliko na FB kak sedijo skupaj na pijači in se je vsak pripeljal s Astro
tongue-1.gif
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Prej je po moje povezava s tem, da je včasih (in še danes seveda) veliko ljudi tam hodilo delat v Avstrijo, kjer so si lahko privoščili izmed nemških avtov samo Opla, to pa je postal nek statusni simbol.

Samo ugibam, tudi mene zanima v čem je vzrok. Ravno danes kolega iz Prekmurja dal sliko na FB kak sedijo skupaj na pijači in se je vsak pripeljal s Astro
tongue-1.gif
Ni čisto tako, je pa blizu
zmaga.gif

Opel ni postal statusni simbol, toda ker so kupovali rabljene avtomobile, jih je bilo potrebno šravfat, otroci so gledali zraven, se jih naučili šravfat, zdaj so ti otroci odrasli... kaj boš kupil drugega kot tisto kar dobro poznaš in kar ti zna vsak popravit ko kaj crkne? Sploh pa če gre za avte, ki niti cene na trgu nimajo
cool-1.gif


Iz tega izhaja tudi zakaj je toliko predelanih.

Pa še zakaj je na splošnem v tem delu toliko "čudnih" predelav. Bistvena razlika med mestnim otrokom in prekmurskim otrokom je v tem, da prvi v večini primerov v praksi nima prostora za šravfanje, prav tako nima kaj dosti pojma o mehaniki, ima pa denar (oz. očke in mamice
evil.gif
) in lahko gre k "tunerju" in kupi predelavo. Kakšno uro vožnje vstran imamo mularijo, ki ima dovolj prostora za šravfanje, tudi precej mehaničnega znanja, saj so s popravili avtomobilov, strojev in traktorjev zrasli, nimajo pa denarja. In potem kupijo poceni avte in jih "ročno" obdelajo s tem kar pač lahko poceni dobijo.
 

Anzee

Pripravnik
24. sep 2007
679
0
16
41
Ljubljana - Siska
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Kakšno uro vožnje vstran imamo mularijo, ki ima dovolj prostora za šravfanje, tudi precej mehaničnega znanja, saj so s popravili avtomobilov, strojev in traktorjev zrasli

Za nasraufat bedast alu wing in lexus lampe skupaj s pretiranimi odbijaci ne rabs met ne znanja ne prostora za sraufat ampak mors predvsem bit butast in brez okusa
hysterical-1.gif
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.291
357
83
Resno? Kaj pa ta šank zadaj je namenjen temu, da pozimi sneg ne pade na tablco?
smile-1.gif

Pa platišč tud ni mogu bolj odvratnih najti, verjetno jih je na kakem srečelovu dobil
smile-1.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.142
3.610
113
Marlbor
Videl enkrat na Kidričevem. V živo zgleda na teh felnah še grše kot na slikah. Izpuhi so pa tak poglavje zase.
crazy1.gif