Styling Hunters

Sefan

Pripravnik
22. jul 2007
249
0
16
40
SG
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Ja no meni se kr logično zdi, da nekdo, ki mu je tak avto všeč, še ni slišal za slovnična pravila. In sem prepričan, da ga bo nekdo kupil in da temu avto še vedno ne bo dovolj lep, ampak rabi še leksususke in bed luk.
tongue-1.gif

in vse to bo naknadno homolizirav
aplauz.gif
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.237
45
48
offline
Citat:
Uporabnik wacko pravi:
Pa peezda no... a so res tako butasti ti lastniki, da ne morejo enega sestavka vsaj približno normalno napisat. Vejice pa to? Kako takemu kreetenu zaupat, da boš od njega kupil avto, če še pisat ne zna. In to je pri vseh "stylanih" avtih isto... bi se dalo potegnit kakšne vzporednice
wink-1.gif

styla predvsem nerazgledan in "hillbilly" folk. vsak dovolj pameten si najde kak bolj zanimiv hobby, kot pa lepit grdo plastiko na avtomobile

A3M je se odprt danes??
 
Nazadnje urejeno:

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.453
1.187
113
KLIK

Citat:

Predelave motorja: -B18C blok (JDM Integra typeR)
-PR3 port&polish glava
-BuddyClub spec3+ odmicne
-BuddyClub Racing spec nastavljiva zobnika odmicnih
-ITR ventili
-racing vzmeti ventilov
-DCsports 4-1 kolektor
-Skunk2 sesalni kolektor
-65mm loputa
-AEM V2 CAI
-DeVito catback
-NGK kabli sveck
-NGK pfr7g platinum svecke
-APEXi VAFC
-HAsport engine kit
-HAsport Akse
-RC 310cc inektorji
-AEM fuelrail
-B&M Fuel press. gouge
-Walbro 255l pumpa
-SuperTech retejnerji
-ARP vijaki glave
-nov Mugen termostat
-nov Mugen stikalo ventilatorja
-P30 OBD1 ECU tuned w/ CROME by Krigl (basemap by http://www.phearable.net )
-Samco vodne cevi
-Spoon \\\\\\\"svicarji\\\\\\\"

ampak vseeno še vedno nevem kaj je to
 

JollyVTI

Pripravnik
3. sep 2007
141
0
16
forum.jdm.si
CAI: kratice Cold Air Intake ali po nase dovod hladnega zraka za sesalni sistem motorja. Ce pogledas sliko na povezavi je to siva cev levo ob motorju, konec cevi je speljan med sprednji platnik in kolotek (na koncu seveda montiran filter)... Samo ta na sliki ni ravno za referenco, prevec "sofisticeran" za A3Mzblj robo
grin1.gif

Tm bi nasel kvecem kej takega: http://pictures.topspeed.com/IMG/crop-460x345/cold-air-intake_7w.jpg , z navadnim "sportskim" filtrom polno naoljanim
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.237
45
48
offline
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Kak si me nap*** s tem hroščkom v podpisu.
hysterical-1.gif

yesss
evil.gif

si ga htel razmazat po monitorju?
grin1.gif


sori vsem za off, lepite prosim se slik!!! plastik fantastik addict!
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Citat:
Uporabnik alexx_ pravi:
styla predvsem nerazgledan in "hillbilly" folk. vsak dovolj pameten si najde kak bolj zanimiv hobby, kot pa lepit grdo plastiko na avtomobile

Točno to, plastiko gor vesijo "hillbilly-i", če malo naokoli pogledam je pri nas ravno tako, to so fantički v zgodnjih 20-ih, ponavadi brez šole, oz. imajo za končati po izpitih, kak skrajšan program, delajo v fabriki in si za par prvih plač, kupijo že ulaufan "ultimate machine", ki si ga potem še dodatno personalizirajo.

Taki avtomobili, so ponavadi slikani pred kakimi podrtijami, na blatnem dvorišču, zadnja Honda, par postov višje, je lep primer.
 

der_Alte

Fizikalc
21. jul 2007
2.063
10
38
Zemlja
alte.aufbix.org
Čakaj, zakaj bi sploh potreboval ekstra CAI? A Honde nimajo tega že serijsko?

PS. Moja stara italijanska pijanka zrak sesa spredaj levo za blatnikom. Se da kako zajet še hladnejši zrak?
confused-1.gif
 

JollyVTI

Pripravnik
3. sep 2007
141
0
16
forum.jdm.si
Citat:
Uporabnik der_Alte pravi:
Čakaj, zakaj bi sploh potreboval ekstra CAI? A Honde nimajo tega že serijsko?

PS. Moja stara italijanska pijanka zrak sesa spredaj levo za blatnikom. Se da kako zajet še hladnejši zrak?
confused-1.gif
Zajema tudi honda pod blatnikom, vendar se sam filter (posoda za filter) nahaja pod motornim pokrovom ki je oddalje od motorja hm 5-10cm? Ves pa da se motorni prostor zelo segreva in posledicno posoda/filter/zrak... , sicer se segreva tudi cev od CAI sistema ampak vseeno je vstopna temperatura nekoliko manjsa. So pa se ostale "prednosti" npr. ta da ima pravilno sestavlje cai vecji premer cevi kot serijsko in seveda bolj pretocen filter (to oboje se nanasa na kvaliteten sistem ne na neki cungalunga A3M sranje), no nazaj k cevi: vecji premer lazje "dihanje" oz. da malo poenostavimo, lazje je dihati cez cev kot cez slamico. Sicer pridobitve same niso "astronomske" npr. tak kot ga uporabljam sam, je bil nedavno testiran na dyno (kolega peljal do enega od slo tunerjev) in pokazal 7KM vec od Integrinega, ki sam po sebi niti ni slab (ze uporablja konusni filter v kompaktni posodi z skoraj direktnim sesanjem).

Se slika za predstavo kje je prav zaprav namescen filter: http://www.geocities.com/bezean/V2Filter01sm.jpg
 
Nazadnje urejeno:

Steve

Guru
13. avg 2007
9.946
1.842
113
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Citat:
Uporabnik alexx_ pravi:
styla predvsem nerazgledan in "hillbilly" folk. vsak dovolj pameten si najde kak bolj zanimiv hobby, kot pa lepit grdo plastiko na avtomobile

Točno to, plastiko gor vesijo "hillbilly-i", če malo naokoli pogledam je pri nas ravno tako, to so fantički v zgodnjih 20-ih, ponavadi brez šole, oz. imajo za končati po izpitih, kak skrajšan program, delajo v fabriki in si za par prvih plač, kupijo že ulaufan "ultimate machine", ki si ga potem še dodatno personalizirajo.

Taki avtomobili, so ponavadi slikani pred kakimi podrtijami, na blatnem dvorišču, zadnja Honda, par postov višje, je lep primer.

čisto tak ni, je pa precej blizu. ti tukaj opisuješ tiste low end rižarje, obstajajo pa še high end rižarji, ki vozijo spodobne avte, v predelave vložijo vrtoglave denarce, rezultat pa je na koncu enako katastrofalen kot v prvi kategorji.
skupni imenovalec obeh pa je definitivno pomanjkanje okusa
stupid-1.gif
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Sicer malo OT, ampak ko smo ravno pri vejicah. Ko sem dva meseca nazaj prodajala svoj avto na avto.netu, sem besedilo iz njihovega oglasa skopirala v word (ker sem morala prvi oglas zaradi kontaktov izbrisati). Ko sem vsebino iz worda dajala nazaj na avto.net, mi je hudič vse vejice nadomestil s piko (torej so bile vsepovsod pike). Potem takem je bolje, če tiste pike, ki so bile prej vejice, izbrišeš, ker se na koncu bere slabše, kot brez vejic.
Drugače se pa pri zgornjih kalibrih po moje to ne dogaja, ker verjetno ne znajo pisati v wordu, tako da gre po vsej možnosti samo za dejstvo, da še niso spoznali vejic.
grin1.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Umrl sm...
hysterical-1.gif


Tale zmaga:

"Apparently barry then discovered expanding foam and went back to the drawing board.. "
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno: