Styling Hunters

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
43
hysterical-1.gif
Ja ubogi lokalpatriot no. Ne jokat.
Namest da bi po miz udaru u gostiln, pa reku: "porkamadona, iz vseh nas štajercev se že norca delajo zarad takih, ki ves svoj dnar dajo v to, da bo avto kar se da grd. Gremo kaj nardit glede tega." Namesto da mene označuješ za retarda.

Naredi statistiko tele teme po tablicah, preden me prijaviš zaradi žaljenja MB.
 

basix

Pripravnik
21. dec 2009
102
0
16
1. nisem Lokalpatrijot, ampak mi grete na [censored] takšni, ki mečete različne ljudi, iz istega kraja v enak koš...
2. Če je človeku všeč avto ql, naj mu bo to ni moja stvar, kaj mu naj grem rečt da si naj da LJ tablice gor da nebo žalil Maribora?
3. Če bi že se šla statistika delat verjemi, da ni tako očitna kot si ti misliš, sicer pa mogoče pa je lastnik avta Ljubljančan ali pa Celjan, pa mu ga je prodal en iz Maribora, ker je prišo k pameti
wink-1.gif
 

top_shit

Pripravnik
13. maj 2011
555
0
16
No, sej ni tok narobe, če bi ...

dal dol monsteR nalepko
odstranil ledice
zmanjšal ceno na max. 7000

pol bi še šlo
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Po moje je z avtom vse mogoče narobe in se bojijo, da bo kdo po tablici še pred ogledom avta preveril na zavarovalnici kaj se je dogajalo.

Čeprav lahko tudi vsak pride pogledat avto, si zapiše registrsko in kasneje preveri. Jaz sem si celo prometno skopiral in šel povpraševat k zavarovalnici.
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik basix pravi:
3. Če bi že se šla statistika delat verjemi, da ni tako očitna kot si ti misliš, sicer pa mogoče pa je lastnik avta Ljubljančan ali pa Celjan, pa mu ga je prodal en iz Maribora, ker je prišo k pameti
wink-1.gif

Če bi se komu dalo, bi imel že v tej temi kar simpatičen statistični vzorec. Tudi po mojih grobih opažanjih prevladujejo predstavniki vzhodno od Trojan. Pa saj konec koncev je tako tudi na področju genialnih glasbenih proizvodov (Fredi Miler, Damjan Murko, Yo-Zo...), tako da... recimo da nisem presenečen.
smile-1.gif


P.s. Priznam pa, da imamo na gorenjskem kvalifikanta za all time hall of fame - zloglasni Audi A6, na katerem še mrtvaške glave sploh ne izstopajo... več.
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
36.400
10.220
113
Lepo se vidi, da gre le za izstopanje in za potrditev okolice...no, to je enako pri vseh. Voznik ne vidi avta, ko vozi, avto vidijo drugi, torej tuning/styling ni zase, ampak za druge. Razen seveda, če imaš posteljo v garaži zraven ali pa imaš avto parkiran v sobi.