Styling Hunters

GFors

Pripravnik
12. okt 2007
406
0
16
Obišči stran
Citat:
Uporabnik pediater pravi:
Naslednjič ne vključuj besede HONDA.

Saj vidiš da imajo vozniki teh najhitrejših vozil na svetu vgrajen nek tracker za to besedo.
grin1.gif


V roku devetih minut dva hondaša.
cheer.gif

Preko SMSa mi javi. Takoj iz postle grizt testaturo
grin1.gif
 

Dinotti

Fizikalc
27. sep 2010
1.226
0
36
Ljubljana
Ko so se Honde pimpale, so se tudi ostale znamke. Takrat je to bilo In, jbg posledica F&F filmov. Takrat smo drgač jih gledal, kot sedaj. Meni osebno niso nikoli bili neki ogromni odbijači všeč, bl minimalistika ali orginal dodatna oprema. Je pa res, da pa mora obvezno it avto v podn.:)
 

Blaz

Pripravnik
4. avg 2007
353
0
16
Ni to ona ibiza ... od tistega modela ko je sodeloval v sanjski ženski in se pol leto kasnjee sam izklopo z pištolo.Je hodil tudi po showih ... mam od nekod štorijo v glavi ..
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Citat:
Uporabnik Blaz pravi:
Ni to ona ibiza ... od tistega modela ko je sodeloval v sanjski ženski in se pol leto kasnjee sam izklopo z pištolo.Je hodil tudi po showih ... mam od nekod štorijo v glavi ..

Je ja. Aleš je bil...... iz Kr pa v Slo vojski je delal
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
ajajj, kaj sem včeraj videl v Litiji.....Kio Magentis, svetle barve, spremenjeno ( wanna be ) v ...Jaguarja ! Sprednja maska, pa še ene par popravkov. Jaz pa z "batery low" ...:(
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
To sem že gledal pa mi nič ni jasno....
bonk.gif


mislim, a folk res ne potegne, da se potem cel svet dela norca iz njih?
smirk-1.gif
 

basix

Pripravnik
21. dec 2009
102
0
16
ta avto je pa bil pred kratkim na letlišču (se je prodajal), ga pogledam od daleč pa en velik uf... pridem bližje... Wau.... pol sem pa naredil napako da sem se vsedel v njega, ker se je že po števcih opazlo da ni GTI... Škoda, tako lep, pa tako neatraktiven hkrati :D